View Single Post
  #44  
Old 24-11-2006, 14:14
Jurgen Santana's Avatar
Jurgen Santana Jurgen Santana is offline
Volksforum Aandeelhouder
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 4,526
Default

Quote:
Originally Posted by Nas

Even kijken wat ze allemaal hebben liggen, hopelijk wat leuker spul dan vorig jaar, toen werd je doodgegooid met Lexus lichten


Blijf dan maar thuis.

En wat betreft de zinloze discussie over winterbanden in Duitsland:

Geen algehele verplichting. Vanaf mei 2006 moeten auto’s in winterse omstandigheden beschikken over een winteruitrusting. Onder die winteruitrusting vallen met name winterbanden en voldoende ruitensproeiervloeistof.Het niet gebruiken van winterbanden kan leiden tot (mede)aansprakelijkheid bij ongevallen omdat de bestuurder van een auto op (zomer)banden minder goed kan reageren op onverwachte situaties. Immers zonder winterbanden is er in winterse omstandigheden minder grip en een langere remweg.
Als er winterbanden gemonteerd zijn, dan moet men zich houden aan de voorgeschreven maximum snelheid van de band. Indien deze snelheid lager is dan die van de auto, moet deze maximum snelheid met een voor de bestuurder zichtbare sticker worden aangegeven.
De boete op het rijden met ongeschikte banden is €20; in geval van gevaarzetting of hinder is de boete €40 en 1 strafpunt.
__________________
WWW.MIVW.NL
Reply With Quote