Afgelopen week en weekend bezig geweest om hem apk klaar te krijgen.
Eerst een paar foto's gemaakt van de huidige staat:

Het gereviceerde schuifdakje.

En bedankt spoiler dieven! Zie je de welzijnsknobbel? Die heef dus een afneembare kogel.... ;D

En zo ziet een perfect origineel interieur eruit.... :-\

Bedankt meneer de prutser... Groot gat in verstevigings wand gemaakt.... DAAAAG Stevigheid... Dus maar even een keer een kruis tussen lassen.

BRUTE PK's onder die kap.... 8)
De hele straat stonk naar benzine.... Hee mijn tank is leeg. Vond het al raar toen ik hem ophaalde dat ik ongeveer 100km op 3/4 tank kon rijden.
Er zat een gat in het midden van de tank en het zag eruit alsof iemand opzettelijk een spijker of priem erin gemept had.
Tank leeg gemaakt en gevuld met water. Toen leeg laten lopen en netjes gesoldeerd. Even met een brander erop om het vocht te verdrijven en klaar.
De standaard zwevende klauwen omgebouwd naar Scirocco GTI remmen met nieuwe schijven, blokken en remslangen.

Ik had perongeluk remblokken meegenomen voor ongeventileerde schijven... Dus maar even gewisseld.
Vervolgens is het gaan regenen dus vanaf hier geen foto's meer.
Later de remblokken erop gehangen voor. Stalen remleiding aan bestuurderszijde vernieuwd. Die was erg roestig.
Achter heb ik nieuwe voering geplaatst en de handremkabels vervangen. Intussen het hele remsysteem leeg laten lopen en toen alles weer dicht was achteraan begonnen met vullen en ontluchten.

De Seral 13" velgen (1982) had ik klaar gemaakt voor de andere Jetta, maar aangezien dit waarschijnlijk de winter Daily gaat worden heb ik ze maar onder deze Jetta gelegd.
Nu kan ik aan de motor en verlichting beginnen. De hele kabelboom naar achteren was kapot gerot, overal kortsluiting in. Dus maar vervangen en ook de andere nog verbeterd. De lampies achter functioneren nu allemaal weer goed.
Vervolgens achterin 3-punts gordels gemonteerd (is veiliger met kinders

)
En een paar nette Corrado stoelen erin gezet. Binnenkort krijg ik nog een net GTI interieur en dan bouw ik de boel nog wel een keertje om.