Hallo!
Na het monteren van 155/55/14 banden was 40 mm rondom verlaging echt niet genoeg meer! Nieuwe set besteld.
Deze week mijn GT-Cupline verlaging 80/60 binnen gekregen. Zaterdag de voorkant vervangen en vandaag de achterkant. Bij deze het verhaal in foto's!
Kijk eens wat de postbode bracht!
Voor de grap de originele veer (niet de 40mm) langs de 80mm gehouden.
Verschil lijkt me duidelijk
Zo zag hij er uit met 40 mm verlaging.
Voor
Achter:
Zaterdag middag begonnen met het project. Heeft 6 uur geduurd door wat erg vaste bouten en andere klein oponthoud. Martijn bedankt voor de telefonische hulp!
Goed gereedschap en goede voorbereiding is het halve werk!
Grootste tegenvaller was het afbreken van de bout waarmee de stab. stang vast zit. Bout was halverwege afgebroken, maar met wat boren en frotten er toch uit kunnen draaien.
Eindelijk, na 2 (halve) dagen werk zit het eronder! Ik vind het resultaat echt super als je het vergelijkt met de 40 mm verlaging.
Uitlaat moet nog wel anders gemonteerd worden, want ik raak m constant.
Ik ben tot nu toe erg te spreken over de GT Cupline set. Veel verlaging voor niet overdreven veel geld en hij is lekker stug!
Paar foto's van de polo na de verlaging. Bandjes zijn wel vies!
Goede fotoshoot volgt!
Ik wil dit 'verslagje' afsluiten met het vw-wagenpark wat hier bijna iedere zaterdag op de stoep staat. (naast die van mij dan he!)
