View Single Post
  #21  
Old 29-09-2007, 12:51
Dirtbag Dirtbag is offline
VW Enthousiast
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 191
Default

De remmen van de achteras mogen niet blokkeren. zolang deze namelijk draaien heb je rechtuit stabiliteit. als je dus een remmentest doet, en achter blokkeren ze en voor niet, dan is het foute boel. veel beter kun je hebben dat de vooras blokkeert. Het is inderdaad dat als je dan blokkeert in een bocht dat je dan rechtuit gaat, maar als je achteras zou blokkeren ga je draaiend uit de bocht

er is zelfs een verhouding voor hoeveel de achteras mag remmen in verhouding met de vooras afhankelijk van het gewicht op voor en achteras.

dus, je kunt het atuurlijk proberen en kijken wat het doet, als de achteras remt en niet blokkeert is het goed, als deze blokkeert dan moet je hem dan nog gaan aanpassen, met een automatische, of handmatige remdruk verdeler.

mvg

db
Reply With Quote