View Single Post
  #1  
Old 29-09-2007, 20:50
arno Derby's Avatar
arno Derby arno Derby is offline
VW Guru
 
Join Date: May 2007
Posts: 960
Send a message via MSN to arno Derby
Default Audi 50 project.

Hee mensen

Nadat de meeste denk ik wel gezien hadden dat ik een audi 50 heb gekocht ben ik er vandaag eindelijk echt een beetje aan begonnen.

Ik had al eerder 1 dak rand gestraalt om te kijken of het nog te redden was maar da was goed te doen.

Vandaag ben ik een beetje begonnen met het slopen van de auto en de rotte stukken gaan opzoeken die daarvoor nog niet zichtbaar waren zoals de binnenschermen en de reserve wiel bak.

hier een aantal foto`s van alles.

Hier de reserve wiel bak. Maar gelukkig heb ik nog een halve polo in de hoek liggen waar deze bak nog wel hard van is dus kan ik m daar mooi uit halen.







De binne schermpjes, links heeft dus duidelijk ooit schade gehad maar recht val reuze mee. maar omdat ik toch nieuwe binnen schermen heb liggen vervang ik de voorste hoekjes misschien toch.






hier nog een rotte plek onder aan de A-stijl. Is aan beide kanten ongeveer het zelfde.



Hier nog even een sfeer foto van de tering zooi in m`n schuur



Morge hoop ik weer even verder te kunnen gaan aan de auto en hopen dat ik niet te veel rotte zooi tegen kom.

Gr Arno
__________________
Audi 50 `76 GL
Audi 50 `76 LS

Polo 86(c) treffen Holland

Polo 86(c) treffen Holland hyves
Reply With Quote