View Single Post
  #36  
Old 16-11-2007, 12:57
Berrychello Berrychello is offline
Postwhore
 
Join Date: May 2007
Posts: 1,137
Default

Verlaging
De verlaging is nog even uitgesteld. Maandag was ermee begonnen, maar de boel zat té goed vast. Binnenkort dus een herkansing met wat ander/specialistischer gereedschap.

Nukkig gedrag
Sinds dinsdag loopt de Golf wat slecht als ie warm is. Hij begint dan te horten en stoten en slaat snel af. Vreemd genoeg was dit donderdagmiddag ineens over, maar zaterdag wordt hier naar gekeken. Misschien een verstopte sproeier of een los vacuumslangetje heb ik mij laten vertellen. Zelf dacht ik aan een geflipte automatische choke.

Kleine schade
Ik reed gistermiddag terug naar huis vanuit Amersfoort. Op de Diependaalselaan in Hilversum remde het verkeer iets, dus ik ook. Maar de auto (V50) achter mij die zojuist -vanuit een zijstraat- op de Diependaalselaan invoegde, zag te laat dat we remden. Hij raakte mij met zijn rechtervoorkant tegen mijn rechterachterkant.
Zo in de schemer te zien heeft alleen de bumper een andere vorm, maar uiteraard laat ik alles grondig checken. Schadeformulier is ingevuld en nu maar eens laten bekijken wat de exacte schade is. Volgens mij moet het wel meevallen.

Vanochtend even de schade in het daglicht bekeken, en het lijkt mee te vallen. Visualisatie:







ps: dat deukje onderaan zat er al vanaf de zomer, door die scooter die op de Amsteldijk vergat te remmen (en er daarna snel vandoor ging...).
Reply With Quote