View Single Post
  #14  
Old 22-11-2007, 22:16
martiepartie's Avatar
martiepartie martiepartie is offline
Married to PC
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 4,524
Default

Heb mijn Pierburg 2E3 vervangen door motorcarbs; op mijn polo 1.3 motortje.
Het verbruik is gestegen; motor loopt nog steeds goed, maar brult veel meer. Ik vind het GEWELDIG; maar het loopt nog niet perfect.

Afstellen hoeft geen probleem te zijn, maar dat moet een ervaren iemand voor je doen, met meetapparatuur (CO-meting, ontstekingspistool, synchroonmeter voor de carbs.)

Spruitstuk moet je zelf maken. Pasplaat +buizen+ aansluiting voor de carbs op het spruitstuk is allemaal zelfbouw. Ook vacuumsturing voor je rembekrachtiger/ontstekingsvervroeger moet je zelf verzorgen.

Het Pierburg probleem schijnt vaak voor te komen bij de tweetraps versies; die zijn vrij ingewikkeld opgebouwd.
Allerlei vacuumleidingen/pakkingen/ stuurapparaatjes etc.
Bij een klein lekje in een slang/ pakking of een defect of verkeerd werkend stuurapparaat loopt de auto niet meer zoals het hoort.

Als je een betrouwbaar systeem wilt houden zonder al te veel problemen, dan zou ik een goede vervanger zoeken voor je huidige carb. Wel zo makkelijk en werkt ongetwijfeld.
__________________
v40 d4 r-design 2014
Volvo 244 gl 1978
Volvo 780 Bertone 1987
Mini 1275 1977
Mini 1000 1987
Reply With Quote