View Single Post
  #1  
Old 17-01-2008, 15:31
wob/fireandice's Avatar
wob/fireandice wob/fireandice is offline
VW Enthousiast
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 286
Default ron's editon one project

nou heb me net voorgesteld kunnen we hier verder gaan.

vorige winter mijn wielkastkappen en sideskirts aangepakt/ nieuwe erop gezet .

was er dit jaar weer een winter. haha klote zooi

maar even terzake ik heb hem dus weer van de weg afgehaalt en weer aan iets anders begonnen dit werd dus de motor.

hij blijft natuurlijk hetzelfde/geen 20v dusss wandt geld groeit me niet op mijn rug maar we hebben mm dus opgeknapt dat betekent kop uit elkaar gehaald nieuwe klepstoters erin gezet rubbers en weet ik het wat er allemaal nog meer zit.was in ieder geval een fixe rekening van paar honderd euro dus er zijn wat nieuwe spullen opgekomen dit hebben we samen met een kameraad van mij gedaan die is automonteur bij skoda. de onderdelen die onder de kap goed in het zicht zitten ook er af gehaald.

en die gestraald en gespoten. wat een werk pfffffff

maar ik ben er vanaf wand hij wordt vandaag of morgen afgesteld en dan moet die weer perfect lopen hopen we dan maar

ik zal foto's plaatsen van alles bijna alles
de cilinder kop



het onderblok zonder verf





na dit onderblok schoongemaakt te hebben pffffffffffffffffffffffffffffffff heb ik het geverfd met speciale verf



wat een plaatje

haha aandrijfashoes meteen ook maar vervangen was nodig



toen rest van de onderdelen gelukkig heb ik een super lieve vriendin
die alles heeft afgeplakt van de onderdelen en geholpen met ontvetten
bedankt daarvoor schat je bent de beste

toen is het allemaal zo geworden















nou naar dit allemaal gedaan te hebben konden we rustig aan beginnen met een flink aantal flessen bier in het elkaar zetten











joepie helemaal in elkaar

nou toen kwam het, het starten

haha helemaal geen probleem statrte meteen toen sleutel alleen al aanraakte

maar toen ie warm was gedraaid en de vin aan sloeg begon die raare geluiden te maken snel uitgezet ventilator eruit gehaald was klein beetje zand in motortje van vin gekomen vandaar gerammel. dat opgelost.
nu loopt die perfect stationeer vanaaf wordt die afgesteld.


yes nog fototje met winterwielen



nou is ie bijna klaar en ik ook met dit verhaal duss laat horen wat ik fout heb gedaan of wat jullie ervan vinden

foto's allemaal met telefoon dus beetje ruk kwaliteit maar moeten jullie het maar mee doen. trouwens auto in van dubweiser(willem) geweest dan herkennen jullie hem mischien

hier nou nog een foto's hoe er over 2 maandjes weer uitziet








ooo ja luchtfilter gaat er ook nog af en komt gewoon bak weer voor terug
Reply With Quote