Thread
:
JPstyle - 35i B3 '93
View Single Post
#
14
04-02-2008, 19:51
JPstyle
VW Enthousiast
Join Date: Mar 2007
Posts: 75
Zo zag de passat eruit toen ik hem net een tijdje had.
*Update 1*
Er waren een aantal dingen die ik echt niet mooi vond dus dat heb ik snel verandert. Waaronder de oranje pinkers aan de zijkant, NL sticker achterop en natuurlijk de logo's zwart gemaakt. Verwijderen was helaas geen optie omdat ze niet geplakt zitten. Daar baalde ik wel van maar jah. Nu is het ook al beter.
*Update 2*
Het sneeuwt momenteel bij ons en aangezien dat voor mij de eerste keer is terwijl ik een auto heb. Heb ik maar even een foto gemaakt van me auto onder de sneeuw.
*Update 3*
Ik heb sinds dat ik hem heb wat dingetjes laten vervangen. Moest ook wel want wil wel dat hij nog lang mee gaat. Vorige week heb ik dan ook nog even de thermostaat laten vervangen zodat hij nu weer mooi op tempratuur komt. Nu kan ik weer ff gaan door sparen want wil toch wel dat hij snel zakt want de hoogte begint mij nu wel te irriteren.
*Update 4*
Na een lange tijd zoeken heb ik ze dan toch gevonden, mistlampen! Ziet er echt een stuk beter uit zo.
*Update 5*
Na al een tijdje actief lid te zijn van Passat35i-forum.nl heb ik dan ook maar even een kentekenhouder met reclame aangevraagd. Want natuurlijk wil ik laten zien dat ik ergens bij hoor!
*Update 6*
Heb ondertussen al weer wat kleine dingen gedaan aan de passat. Ik heb de trekhaak verwijderd, trommelremmen van achter zwart gemaakt net zoals de remklauwen vanvoor. Ik heb ook Ivan mijn tellers laten maken dus nu kan ik weer goed zien hoe warm de motor wordt en hoeveel benzine ik nog heb. Hij is ondertussen ook weg geweest voor een grote beurt en dat heeft even in me beurs gehapt maar hij is nu weer wel helemaal in orde! Voor het moment is het even sparen want wil over een paar weekjes een grote update doen.... Maar dat komt wel als ik het gedaan heb. Ik heb ook de chrome stripjes op mijn bumpers eraf gehaald omdat ik niks van die dingen op mijn auto wil. Maar foto's zegen meer dus hierbij 2 van de laatste foto's.
*Update 7*
Nou, de auto is nog steeds het zelfde als hierboven. Heb besloten voorlopig even niks meer te doen aan de auto. Het is allemaal leuk op een ander maar om het bij je eigen auto te doen heb je gewoon veel geld nodig. En ik weet niet of ik er dat nu aan wil uit geven. Dus dit jaar gebeurt er zeker niks meer aan. En volgend jaar zie ik wel wat ik ga doen.
*Update 8*
Zoals hierboven al staat doe ik er niks meer aan dit jaar. Maar jah... APK kan je niet kiezen. Maar na slechts een fusé kogel rechtsvoor en opnieuw uitlijnen. Wat wel 3 keer is gebeurt voor ik tevreden was. Kan hij weer een heel jaar mee!
*Update 9*
Ik heb dan eindelijk een begin gemaakt aan me audio! De speakers zitten er allemaal in en nu is het alleen nog ff doorsparen voor de mono versterker en een condensator.
*Update 10*
Eindelijk is de tijd gekomen dat de passat gaat zakken! De set is binnen en nog een klein weekje wachten en dan gaat het er onder. Probeer zeker 6cm te laten zakken en wie weet nog meer als het gaat! Hier alvast pics van het setje.
__________________
Volkswagen High Up! | juli 2018 | 1.0 TSI 90PK
EX: Renault Espace IV Phase II | augustus 2006 | 2.0 Turbo 170PK Dynamique
EX: Volkswagen Passat 35i B3 | september 1993 | 1.8 90PK CL Design Edition
JPstyle
View Public Profile
Send a private message to JPstyle
Find all posts by JPstyle
Add JPstyle to Your Buddy List