
12-08-2008, 18:24
|
 |
Volksforum Aandeelhouder
|
|
Join Date: Dec 2003
Posts: 4,526
|
|
Leeglopen tussen band en velgrand
Ik heb een ander setje wielen gemonteerd waarvan een band langszaam leegliep. Tussen de band en velgrand door. Ik heb de band toen losgedrukt van de velg maar kon geen vuil of oneffenheden ontdekken.
Heb er extra veel bandenvet tussen gesmeerd, de band tot 5 bar opgepompt zodat hij zich goed op de velg kon zetten en daarna op de normale spanning gezet.
De rand tussen band en velg vol met water laten lopen en het een dag in de gaten gehouden. Geen luchtbelletjes meer en ook onder de auto leek het goed te gaan. Nu weer een dag later loopt de band op dezelfde plek weer leeg.
Nu heb ik gelezen dat er sealers zijn om tussen de band en velg te smeren met monteren. Heeft iemand daar ervaring mee? Dit is een soort vloeibaar rubber dat kleine oneffenheden opvult.
|