zo'n passat kan best laag hoor

met een beetje oefenen kun je nagenoeg overal komen.
de mijne:
14" 195/40, schroefset op standje net apk bestendig.
zoals je ziet hang ik er best een kar achter, verder rij ik er gewoon overal mee naartoe. van hartje antwerpen (extreem slechte kinderkopwegen (met aanhanger)) tot hartje amsterdam (drempels waar je hoogtevrees van krijgt).
verder snap ik wel dat je niet te laag wil hoor, je hebt best een lange wielbasis waar je rekening mee moet houden. en als je je achteras niet constant over elke drempel wilt slepen moet je echt niet te laag gaan.
het punt dat ik wil maken: volgens mij voldoet extreem laag niet aan je criterium, maar niet laag genoeg is ook zonde van het geld (krijg je echt spijt van). dus koop gewoon een redelijk goedkope schroefset en stel hem af zoals jij wilt. ik heb een supersport set, deze is lekker comfortabel (is al snel door de lange wielbasis) en je kunt er alle kanten mee op.
wat betreft de ats-en, die staan altijd goed onder een vw

keep us posted!