
04-11-2008, 22:30
|
 |
Volksforum Crew - Gijsmans
|
|
Join Date: Feb 2005
Posts: 7,361
|
|
Quote:
Originally Posted by Jurgen Santana
Astap voor trommelremmen eraf, astap voor schijfremmen ervoor in de plaats. Past maar op een manier. De remklauwen monteer je op de astap. Dat is ook de reden dat de astap vervangen moet worden.
Bedenk wel dat je een remkrachtverdeler nodig hebt en dat sommige hoofdremcillinders van de 32B modellen niet geschikt zijn voor schijfremmen achter.
|
Okay, wat betreft de montage van de klauw valt dat weer mee. Alleen wanneer is een hoofdremcilinder geschikt voor klauwen achter? Het beste kan ik dan misschien wel de hoofdremcilinder vervangen voor een Golf 16v HRC.. Een remkrachtverdelen zit er nu al onder.
@ Martiepartie; M12 in een gat draaien en met locktite vast zetten, is dat echt zo sterk? Dit vind ik namelijk ook wel het proberen waard 
Dat idee van busje persen lijkt me ook wel iets om te proberen voordat ik naar schijven om ga bouwen 
__________________
'11 Polo 6R bluemotion TDI
'05 BMW 130i trackday
'93 Toyota LandCruiser HJ70 2.4 TD
'91 Golf Syncro Country
'89 Daihatsu Feroza
'86 Passat Variant Syncro
|