
10-12-2008, 23:58
|
Volksforum Aandeelhouder
|
|
Join Date: Jun 2007
Posts: 543
|
|
waarom? omdat het kan! haha, nee is te makkelijk. Ik wil iets apparts in elkaar zetten, gewoon voor de hobby. Hoeft niet retesnel en voor de hand liggend te zijn.
En behalve dat, de auto heeft pas 66.000 gelopen. Kompleet origineel. En ik was eigenlijk niet van plan om mijn auto te laten misbruiken in flevoland om een ander blok op kenteken te krijgen.
Maar ik heb ondertussen verschillende voorbeelden gevonden van tuningskits die destijds geleverd werden waarbij de krukas werd vervangen door een gti krukas. Die kits worden redelijk diep in de details besproken, maar ik kan niets vinden over andere zuigers of aangepaste zuigers. Ook word er niets verteld over de drijfstangen.
Zou het niet zo kunnen zijn dat als je een dx krukas met jb drijfstangen gebruikt, je niets hoeft aan te passen. aangezien een gti blok langere drijfstangen heeft en de krukas bij een jb dieper in het blok ligt?
Ik heb namelijk nog niet alle gegevens gevonden om dit na te rekenen
__________________
-Golf C Mk1 1.5JB automaat LA5D -> 16v ITB (Project)
-Golf Mk1 Cabrio 1.6 GTD (ori GTI) LA7Y (Project) SOLD
-Mercedes W124 E320 Turbo Surfblau (Project)
-Mercedes W201 2.0D '92 Brilliant Silber AMG/STT Turbokit (Daily)
-Mercedes W201 2.3-16V '85
|