
16-08-2004, 13:36
|
 |
Forum junkie
|
|
Join Date: Dec 2003
Posts: 1,660
|
|
Mijn eerste contact was in 1994 toen ik achter een wit-mint groene spijlbus bestelwagen aan fietste om te kijken wat het was. Praatje gemaakt met de eigenaar,de auto van top tot teen bekeken en verlieft!
Nu komt het ik ga in augustus 2001 een zoektocht starten naar een goede bestelwagen(Ik heb er +/- 15 bekeken) ,in juli 2002 word ik gebeld door iemand die een goede bus wist te staan.Ik die man gebeld laten weten dat ik geinteresseerd was en gaan kijken.Loods ging open en er stonden twee bussen : De wit-mint-groene waar ik in 1994 achter aan bent gefietst en de blauwe die nu in mijn bezit is.
Als dat geen toeval is weet ik het niet meer!
Ik kom de oude eigenaar regelmatig tegen,aangezien hij zo`n 500 meter bij mij vandaan woont en hij vind het geweldig om te zien wat ik allemaal al aan die bus hebt gedaan.
|