View Single Post
  #1  
Old 08-03-2009, 01:30
Gemballa's Avatar
Gemballa Gemballa is offline
VW Fanatic
 
Join Date: May 2008
Posts: 380
Default Mijn Jetta g60 compressor

Omdat het mij toch leuk lijkt om verslag te geven van mijn jetta ben ik begonnen met deze topic. Ik heb deze jetta gekocht in oktober vorig jaar.
De auto was al omgebouwd tot g60 met compressor. Wat ik heb gedaan zijn de puntjes op de i gezet. Sinds dat ik hem heb heb ik het volgende vervangen:

- De koplampen en grill
- De OZ velgen vervangen voor originele vr6 velgen.
- De bak vervangen voor een gereviseerd exemplaar.
- De compressor vervangen voor een gereviseerd exemplaar
- Bougiekabels besteld bij magnacor in Engeland (deze zijn met de hand gemaakt en 8,5 mm dik ipv 8 mm dik)
- De achterlichten vervangen.
- De dikke dubbele uitlaat vervangen voor een originele jetta gt uitlaat.
- Alle riemen vervangen inclusief alle looprollen.
- Koppakking vervangen voor een dikkere
- Benzine druk verhoogd naar 4.5 bar
- Turbometer in het dashboard geplaatst.
- Remmen voor en achter vervangen.
- Steunen voor de stuurpomp vervangen

Wat er de komende weken nog gaat gebeuren:

- De compressor word weer vervangen door een nog frisser exemplaar met magneetkoppeling (door veel politie aandacht hiertoe gedwongen.) De bedoeling is dat ik straks met een knop de compressor aan en uit kan doen.
- De bekleding van de golf 4 stoelen en de deurpanelen en de hoedenplank worden bekleed met zwart leer en rood stiksel. Hopelijk geeft dit een nog dikkere indruk.

Foto's zal ik zodra ik op de andere computer zit uploaden!
Reply With Quote