Weer eens een update.
Nu de temperaturen stijgen is het in de garage weer goed uit te houden, dus het afgelopen weekend was helemaal gereserveerd voor de Golf.
Echter, omdat de Cabbie van de vriendin nieuwe bandjes nodig had, hebben we zaterdag een setje velgen gehaald waar nog z.g.a.n. banden op zaten.
Die heb ik zaterdag onder de Cabbie gezet en toen heb ik de auto maar gelijk eens helemaal nagekeken en het nodige onderhoud gegeven.
Estoril velgen er af, Polo velgen er op;
Vandaag echter de hele dag aan het projectje besteed. Dak volledig kaal geschuurd. Er zaten op diverse plekken kleine roestplekjes onder de verder goed uitziende lak. Die heb ik er uit geschuurd;
Verder de bodem helemaal gereinigd en vervolgens behandeld met Fertan roestomvormer omdat her en der wat vliegroest ontstaan was. Dat was nog een aardig karwei.
Komende week is het de bedoeling om de motor er uit te halen.
Meer hierover bij de volgende update
