Thread: gezocht foto?!
View Single Post
  #18  
Old 09-03-2009, 23:21
Thomas's Avatar
Thomas Thomas is offline
Volksforum Aandeelhouder
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 811
Default

Quote:
Originally Posted by jettaracing
Zie mijn bovenstaande reactie , ik ben met je eens dat ,als het budget het toelaat, je natuurlijk kwa kwaliteit dan een KW of andere 'merk'set kunt gaan kopen .
Ik heb zelf onder m'n witte jetta een FK highsport set ,die toen bijna tegen de 700 euro heeft gekost ,en dan merk je wel enig verschil in kwaliteit en rijeigenschappen natuurlijk !
Maar als ik bijv de huidige Vmaxx set's vergelijk met bijv een supersport set ,dan is de Vmaxx bij een redeljke verlaging wel comfortabeler !
Het is natuurlijk wel zo ,dat ,als je de set erg laag gaat zetten ,en de auto op rubbers staat (bumpstops) dan krijg je wel zeker het 'stuiter'effect !
Ik heb zelf al een aantal van deze Vmaxx set's mogen monteren ,onder andere onder een Mk1 ,een Mk2 en een golf Mk4 en ik ben zeer te spreken over het rijden ermee .
Maar het blijft jou keus en kwa rijeigenschappen blijft het gedrag van zo'n set altijd verschillen ,dat hangt er namelijk ook van af wat de mensen stug en comfortabel vinden !

Mijn Mk3 variant (110 pk Tdi) ,die rijd elke dag , want de vrouw gebruikt m dagelijks voor de kinderen van en naar school te brengen en voor de boodschappen .
En we hebben hier een verkeersdrempel paradijs ,en heb haar nog niet horen klagen over de stugheid van de set ,ze vond de auto veel strakker rijden dan met de oude set .
Ook heb ik de auto wel eens mee naar m'n werk (rij zo'n 120 km per dag) ,en ik ben wel te spreken over het comfort .
Maar het blijft natuurlijk een persoonlijke overweging ,eigenlijk zou je eens in een auto moeten proefrijden met een bepaalde set ,want ieders mening kan anders zijn natuurlijk!


Klopt volledig, ieders mening is anders, een pépé van 80 met een driedubbele hernia gaat zo een v maxx mss helemaal niks vinden terwijl ik hem mss juist hard genoeg vindt.

Dat hij stugger wordt wanneer je hem op de stoppen legt weet ik wel, ik wil niks extreem ermee gaan doen... een 4 tot maximum 5 tal cm verlagen is al goed voor mij denk ik zo...

Is de v maxx bij deze hoogte al een stuiterbal?!

Proefrijden zou ideaal zijn maar ik ken in de versteverte niemand met een dergelijke verlaging en al zeker niemand met eentje van v maxx.
Reply With Quote