Dat stuk rijden werd maar een stukje van 500 meter.. Opeens heb ik motorproblemen; De v-snaar bleek niet op spanning..

Snel terug gereden naar huis en gefixt. Maar nu ben ik bang dat ie warm gelopen is doordat de snaar niet op spanning was (weinig/geen koeling).
Ik heb al het een en ander nagekeken/gecontroleerd;
Bougies vonken allemaal. Motor loopt ook wel, maar enorm vaag en met schokken en stoten (anders dan eerst iig). Met rijden zit er totaal geen vermogen in, als je een bocht normaal in z'n tweede versnelling doorgaat heeft ie moeite om weer op toeren te komen.
Bougies eruit gehaald, eerst linksachter, en toen gestart. Om te vergelijken heb ik toen rechtsachter eruit gedraaid en gestart. Toen kwam er echt een compressie geluid uit. Ik ben dus bang dat er linksachter weinig tot geen compressie is en dat ie dus maar op 3 poten loopt
De kleur van bougie LA is ook zwart. Rechtsachter is koffiebruin, dus goed..
Ik kan dus wéér gaan schroeven en geld uit gaan geven ben ik bang
Dan maar gelijk 1600 cilinders erop.. 