Zeer zeldzame velgen te koop aangeboden, DE kans om je te onderscheiden van de honderden (prachtige) setjes RS, RM e.a. die op zoveel auto's te zien zijn.
Bij mijn weten is dit de enige set E49 in deze maatvoering in Nederland!
Het model BBS Rennsport E49 is een wiel gebaseerd op de iets gangbaardere E50 serie, maar onderscheidt zich door een ander velghart. Dit wiel wordt, in tegenstelling tot enkele andere BBS Rennsport velgen, niet meer op verzoek gemaakt bij BBS Rennsport in Duitsland en daardoor extra zeldzaam.
De velgen heb ik zelf opgehaald in Oostenrijk waar ze jaren in bezit van dezelfde eigenaar geweest zijn die er enkel meetings mee bezocht heeft.
De set bestaat uit:
4 velgen in de maat 9 J x 16 inch
ET van de velgen is 52 mm , steek 4 x 114,3
Adapters van 24 mm naar steek 4x100 bijgeleverd
Banden zijn Dunlop SP9000 in 215/35-ZR16 rondom, veel profieldiepte
Kenmerken:
3-delig, deels magnesium, zeer licht
Uitwendig gemonteerd hart, van binnenuit geschroefd
Oorspronkelijk bij elkaar horende set! Geen opbouw uit meerdere sets, hele set is gebouwd in 1990, week 46
Lakwerk van de harten is niet meer als nieuw maar nog wel mooi. De randen zijn werkelijk nog als nieuw, de set heeft in zijn 19-jarig bestaan nog nooit een stoeprand gezien.
De prijs voor al dit moois is € 2.350,-