View Single Post
  #1  
Old 27-09-2004, 09:15
vwhobbyist vwhobbyist is offline
VW Enthousiast
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 176
Unhappy koppeling vernieuwen 1600, 5 bak

Nou, ben lekker bezig geweest het weekend. Prismaveer van de drukgroep was gebroken, bak eruit, met moeite, alles vernieuwd, en nu terug!

Ben m'n een partij aan het rotzooien geweest. Er is gewoon te weinig ruimte om de bak langs de aandrijfas weer netjes op z'n plek te krijgen. Uit pure frustatie, en het leeglopen van de bak, de linker fusee losgehaald om meer ruimte te krijgen voor het manouvreren.
Zowel motor als bak staan op een krik, bak hangt nu aan 1 bout en de prise as, en ik kan alleen maar hopen dat er niets is beschadigd.

In het Jetzt Helfe ich mich selbst staat dat je de motor 4cm naar rechts moet duwen, wel is geprobeerd?
Wat me wel handig leek was dat ze aanbevelen de motor aan een balk te hangen die je op de binnenschermen steunt,

kortom, wie heeft tips voor me hoe ik dit makkelijker kan doen?
En duim svp voor me dat alles nog heel is....
Reply With Quote