View Single Post
  #47  
Old 30-08-2009, 18:17
alextromp55's Avatar
alextromp55 alextromp55 is offline
Forum Regular
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 202
Default

Tijd voor weer een update.

Doordat ik de versmalde voors aan de onderkant had ingekort, moest over de gaten even een plaatje gelast worden:


Ik heb ook gelijk maar even de naad tussen de twee helften van de toren mee gelast, want wat was dat lelijk afgewerkt:


Aircooled.nl heeft me aan de koppelingen voor de voorste airdempers geholpen. Dit omdat het een speciaal draad is en dus bijna nergens te krijgen:


Ik heb wel van zowel de koppeling als de demper de gangen uitgeboort naar 6mm voor een betere/snellere stroming van de lucht. De gangen waren 3 en 4mm. Ik ga straks 10mm leidingen gebruiken, maar groter als 6mm kon ik in de koppeling niet boren.

Ivm met de versmalde vooras moesten ook de stuurstangen worden ingekort. Tijd rovend klusje. Van elk uiteinde moes 12mm af



Na veel spuiten: vooras, schokdempers, stuurhuis, stuurstange, stuurdemper, startmotor, enz kon ik eindelijk lekker door monter en het chassis even naar buiten rollen voor wat foto’s





Reply With Quote