Quote:
Originally Posted by Domi
Dus mag hij gewoon lekker in de berm zitten en toekijken?? leuk, doe ik dan ook als ik een politiewagen de sloot in rij.
|
Voor degenen die het geen donder lijkt te interesseren... kijk aan het eind van de maand eens op je loonbrief. Dat gedeelte van je loon dat jij wel verdiend hebt, maar niet krijgt, is (onder andere) het loon van die lui die niks doen. Jij betaalt ze dus, om jouw veiligheid te waarborgen, en zij laten je daarop verzuipen in een smerige sloot.
Schijnt dat ik trouwens niet de enige ben die het niet helemaal eens is met het werk dat de politie (niet) doet:
http://www.spitsnet.nl/nieuws.php/1...tie_groeit.html
Een voorval dat hierin genoemd wordt laat zien waar het ze duidelijk om gaat. Heb het een hele tijd geleden al op het net gevonden, maar vond het wel grappig dat het hierin nogmaals naar voren komt:
http://www.spitsnet.nl/nieuws.php/1...riek1%20links,4
In plaats van de misdaad te bestrijden onder het motto voorkomen is beter dan genezen, delen de heren bonnen uit. Ze kunnen natuurlijk ook vooraan bij de stoep gaan staan, en effe zeggen "kom, stap effe lekker af en loop dat stukkie

". Neen, ze vinden het veel beter om het er maar op te wagen dat die fietsers geen oude vrouwtjes of kleine kinderen aanrijden die uit huizen aan die straat komen lopen, en hun bonnenquotum op te krikken. Dit heeft toch niks meer met dienstverlening te maken.

Waar is de verhoogde veiligheid in dit geval?