Waarschijnlijk zal ik vaker een beroep doen op dit topic, omdat ik nog een aantal kabeltjes in de auto heb die niet aangesloten zijn, waar geen stekker aan zit, die er niet origineel uitzien, etc.
De eerste puzzel is deze kabel met kabelschoentje:
Het gaat om de zwarte kabel, die uit de onderste stekker in de stuurkolom komt. Er zit een kabelschoentje aan, maar ik kan nergens iets vinden dat hiermee verbonden hoort te worden. De foto geeft misschien een beetje vertekend beeld, daar deze van de onderkant is genomen.
De kabel was los van de rest van de draadboom, dus niet mee ingetaped. Suggesties zijn welkom, maar laat me dan ook even weten dat je je niet 100% zeker bent van je antwoord. Anders heb ik dalijk kortsluiting oid.

Als je je wel 100% zeker bent van je antwoord, meldt dat dan even, dan kan ik verder naar de volgende stap.
Let niet op de tape. Ik heb de kabels zelf nieuw ingetaped op deze manier, maar heb me wel aan de oude verdeling van de kabels per draadboom gehouden.