
17-12-2009, 18:08
|
 |
VW Addict
|
|
Join Date: Dec 2008
Posts: 634
|
|
Hallo sneeuw, dag achteras
Vandaag een niet zo leuke ervaring gehad!
tijdens het ophalen van snacks voor collega's ben ik met een gangetje van 10 km/h uit de bocht gegaan, resultaat: een kromme achteras, twee goed beschadigde velgen en misschien heeft de voorste draagarm ook een knikkie maar dat kon ik niet zo 1,2,3 zien.
nu dus schade.... ik ga er voor het gemak vanuit dat de voorkant nog goed is. de achteras heb ik al een ander voor, een met wiellagers en rubbers etc.
nu had ik het vervangen van de achteras als volgt in gedachten, please correct me if i'm wrong:
auto op bokken, remsysteem leegmaken, wielen en remmen demonteren en daarna de boel weer monteren en laten uitlijnen? (uitlijnen is in mijn ogen het enige wat ik als amateur niet zelf kan.)
vraagje aan de pro's: klopt deze volgorde een beetje? of denk ik veel te makkelijk over het vervangen vd achteras.
ik heb redelijk wat faciliteiten tot mijn beschikking(brug & gereedschap)
alvast bedankt voor het meedenken!!!
__________________
'12 Passat B7 Variant 1.6 TDI 110kW
'01 Golf Cabrio 85kW
|