View Single Post
  #7  
Old 20-01-2010, 09:31
ben zine's Avatar
ben zine ben zine is offline
VW Addict
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 604
Default

Als alles meezit is het zo gepiept, zo niet dan had je er achteraf wel een paar honderd euro voor overgehad als de garage het voor je had gedaan.

Problemen die je kunt tegenkomen zijn o.a.;
- de trommel komt niet los omdat je de remschoenen moet terugstellen en je ziet pas hoe dat moet als hij er uiteindelijk na veel geknoei af ligt.
- Je kijkt even achter het rubber afdekhoesje of de remcilinders nog droog zijn en het is één natte bende, Dat betekent dat de cilinders vervangen moeten worden en dan is het te hopen dat de aansluitnippel van de leiding niet doldraait. Zo ja, dan moet je de leiding vernieuwen tot aan de eerstvolgende koppeling (bij de achteras). Dan moet je de remmen ook ontluchten en dat is best te doen maar is weer een verhaal apart..
- Je hebt alles losliggen en je weet echt niet meer hoe het er uit zag voor je er aan begon. (Ik heb al een keer iemand met een Toyota geholpen die al een half jaar rondreed met een remschoen ondersteboven) Foto's maken is altijd verstandig.

Je hebt goed passende (leiding)sleutels nodig en soms een paar pleisters voor je knokkels.
Ververs als het even kan meteen je remvloeistof want als de voering op is zal de remvloeistof ook jaren oud zijn.

Succes!
__________________
'79 Golf S 1.5 Aut.
Reply With Quote