
26-01-2010, 19:45
|
Volksforum Aandeelhouder
|
|
Join Date: Apr 2005
Posts: 1,450
|
|
oke en je laadstroom controle lampie gaat niet branden, dan denk ik dat het probleem van niet starten in je contactslot zit.
Het startrelais wordt door dezelfde draad gestuurd als je LC, dus als je nu een dikke draad pakt en die aan de pluszijde van het startrelais aansluit en dan de auto op contact zet en de versnelling in de vrij !!!
Vervolgens hou je je voor nood aangesloten draad tegen de pluspool van je accu, het startrelais wordt nu gevoed en je startmotor zou moeten draaien. En je motor moet gaan lopen.
Kijk ff goed naar de aansluiting op het startrelais, meet ff van tevoren welke aansluiting de massa is !! Dus geen 12V op de massa aansluiten dan krijg je zeker sluiting. !!
de draad met de ROOD/ZWART zou tijdens het starten met de sleutel 12V op moeten komen, op deze draad zou je dan ook je nood 12V op aan kunnen PULSEN (dus geen vaste aansluiting maken anders blijft je startmotor ook doordraaien !!!)
|