Haha ja, misschien is het beter om m'n tijd in de Quartets te steken ipv hierin. :P
En nee, ballonbanden vind ik niet bepaald mooi.

't Zijn gewoon standaardbanden, deze zaten erop toen ik de auto kocht, ze zijn haast nog nieuw qua profielslijtage, daarom vind ik het ook een beetje zonde om ze weg te doen, dan steek ik dat geld liever in banden voor de Quartets/snowflakes. :P
Misschien dat ik de standaard velgen gewoon zwart verf, was sowieso al van plan om de band er gewoon op te laten dan. Enige probleem is al het vuil uit die smalle spleten krijgen, vooral aan het ventiel is dat niet evident. Als ik ze zou verven, is het dan per sé nodig om ze nog eens te schuren? Of kan ik er gewoon overheen spuiten?

Heb hier nog een spuitbusje zwarte verf staan.
Mijn Snowflakes zou ik graag zo laten doen:

(foto is van de Snowflakes van RS_Rick)
Hij had oxidatieplekken weggekregen door ze te laten afdraaien, maar waar kan je dit laten doen? Bij een carrosier? En wat kost dit gemiddeld?