van het weekend even tijd gehad en ben ik is aan de slag gegaan.
ik heb het probleem gevonden
zoals ik eerder al schreef zit er in de chassisbalk achter een ontluchtingsgat met daarin een plastic houder geklikt. in deze plastic houder zit weer een rubberen "flap" waardoor de lucht wel van binnen naar buiten kan maar niet andersom. links was deze weg en rechts zat hij er nog wel op.
Heb de houder eruit gehaalt en dichtgemaakt. Omdat mijn uitlaat nogal wat "spetterd" heb ik er geen rubberen flap op gemaakt maar heb ik de houder gewoon helemaal dicht gemaakt zodat ik zeker weet dat hij dicht was.
Dit heb ik gedaan met een ijzeren plaatje, daarna de boel afgekit en klaar.
stukje wezen rijden en het is gelukkig nu goed
je ruikt hem af en toe nog wel beetje, maar heb al van meer mensen gehoort dat je bij deze blokken af en toe wel is wat ruikt. Het is gelukkig nu een heel eind verholpen.
Als er mense zijn met interesse in foto's, deze heb ik wel gemaakt maar weet niet of ze goed gelukt zijn. Als der interesse in is hoor ik het wel
