View Single Post
  #1  
Old 06-06-2010, 15:09
dw1986mk1's Avatar
dw1986mk1 dw1986mk1 is offline
VW Fanatic
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 436
Default DW's oldskool mk1

Na een hele tijd geen bezigheden met vw door school en stage , nu weer de mogelijkheid dankzij een ruime stagevergoeding weer eens te hobbiën.

Toch vanwege budget moest het wel belastingvrij blijven. Tijdje gezocht en gevonden de oude auto van medeforumer Reuvers. Zie zijn thread hier.>http://www.volksforum.com/forum/showthread.php?t=55785

Leuke basis maar genoeg te doen, zoals.

Laswerk wielkasten achter , klaar
Laswerk , nieuwe keienvanger , klaar
Laswerk kokerbalk rechts achter , klaar
Laswerk beide hoeken achter wielkasten ,klaar

Ook was de auto zoals te zien in Reuvers zijn thread niet bepaald geweldig gespoten.

Dus men neme 4 potten flexa schoolbordverf , en één weekend dan was dat gelukkig ook opgelost.

voor


na



Ook alle heldere meuk verwijderd en vervangen door nieuwe koplampen en knippers , deze gelijk aangepast met stadslicht.
Ook had ik de achterlichten al eerder vol rood gemaakt.

Cl lip gemonteerd en nieuwe 6 delige sierlijsten set ,helaas zijn de klinken en spiegels de grootste troep maar dat komt nog.

Resultaat tot nu toe






Pookknop zelfgemaakt


En een ironcross op het dak gemaakt deze week , ik heb de rode lijn zelf proberen te trekken met een langharig penseel. Niet zo'n succes ,dat is dus echt moeilijk maar hij is wel met hand gedaan en dat is te zien



To do:

-Setje velgen waar je nummertjes mee kunt maken
-Porsche klinken , andere spiegels
-upturned einddemper ,ws homemade
-oldskool gadgets

Iemand die mijn nieuwe velgkeuze begrijpt , kan mij mss uitleggen welke ET en adaptermaten ik het beste kan nemen als ik over 15" 7j praat.
Reply With Quote