
24-06-2010, 21:13
|
VW Enthousiast
|
|
Join Date: Feb 2010
Posts: 148
|
|
ik heb de zoek functie gebruikt, en als je dat doet zul je net als ik geen bevredigend antwoord krijgen op de vraag die ik stel.
Mischien heb ik mijn vraag wel niet goed geformuleerd, dus om te voorkomen dat ik weer een antwoord krijg van gebruik de zoekfunctie (ik weet dat bestaat en hoe hij werkt) Het staat er wat lulliger als dat ik het bedoel, maar weet ff niet hoe ik het anders moet formuleren.
Maar desondanks toch bedankt voor je reactie.
Aangezien er wel een aantal mensen het gedaan hebben, hoop ik dat de mensen die het wel gedaan hebben mij evt. een antwoord kunnen geven met evt. wat foto's over hoe ze bank hebben vast gezet enzo (boven en onder), en hoe ze de gordels hebben gemonteerd.
Het optische gedeelte kom ik wel uit, maar hoe kan ik de bevestiging onderaan en bovenaan goed stevig krijgen?
Vastlassen of speciale plaatjes maken?
En hoe zet ik het zitvlak goed vast, niet dat ze er alleen voor het uiterlijk opzitten maar dat je er ook fatsoenlijk een kinderzitje op kan zetten, of als de spruiten wat groter zijn ze er normaal op kunnen zitten?
Rick hoe heb je het mdf vast gezet?
|