View Single Post
  #11  
Old 14-08-2010, 13:17
breadfan83's Avatar
breadfan83 breadfan83 is offline
Volksforum Draaideur Donateur Wheeler Dealer
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 17,396
Send a message via AIM to breadfan83 Send a message via MSN to breadfan83
Default

Quote:
Originally Posted by Tiefleger
Als je nu even groene platen regelt dan kan ik je zo een keer ophalen op een donderdag in Sittard en je daarna even afzetten in Enschede en dan kun jij lekker terug rijden.


Gaat dat zomaar?
Denk dat 't veiliger is gewoon een kar te regelen, vooral omdat ik de auto niet echt ken, en niet weet of ie zo'n stuk ook haalt.

Quote:
Originally Posted by Tiefleger
En ik heb die spoiler ook nog liggen. DUSSSSS, platen regelen en op een donderdag klaar staan en alles ophalen. En dan zijn er 3 mensen blij.


Komt in orde. Moet ik je alleen wel effe 't geld nog overmaken, had jou geloof ik nog niet betaald omdat we dat op MIVW zouden regelen laatst, niet?

Quote:
Originally Posted by meijer1972
Hey Breadfan,

Ik heb ook nog die scene's liggen hier in Goor. Deze kan ik wel afleveren bij Tiefleger in Haaksbergen. Kun je deze ook gelijk meenemen naar Sittard.

Groet,
Eric


Kijk aan, dat zou super zijn!
Als 't kan zou dat fijn zijn, kunnen dan gewoon in de auto worden gegooid. Betaald had ik je al d'r voor hè?
__________________
Klutch Shirts

Quote:
Originally Posted by Richard
broodfanaat heeft gelijk


Buyer / seller feedback thread
Golf mk2 16v W.I.P.
Boot-sale