![]() |
#1
|
||||
|
||||
![]() omdat ik een tdi in een golf 1 ga bouwen wou ik graag het dashboard ook omzetten of van een corrado iemand hier fotos van
|
#2
|
||||
|
||||
![]() Hallo bezige!
Ik zou wel is ffe volgende week ofzo foto,s plaatsen van een corrie dasch. Was eerder bezig met een golf 3 dasch,maar werd allemaal heel lastig,en vond van corrado ook mooier. ![]() Maar zeg al van te voren veel werk!!! ![]()
__________________
Murdock...I love when a plan comes together |
#5
|
||||
|
||||
![]() Quote:
Maar het is een Golf 3 dash.....
__________________
Quote:
Hobby:VW Golf 1 CL 1500 JB LA3A 1982 Daily: VW Peauleau 6C TSI LA7W 2014 |
#6
|
||||
|
||||
![]() vento en golf is toch precies hetzelfde
|
#7
|
||||
|
||||
![]() Quote:
niet 100% helemaal, de luchtrooster links en die twee in het midden van het dashboard, zijn bij een Vento aan de hoeken een beetje meer afgerond dan bij een Golf, maar dat is eigenlijk maar een kleinigheid.
__________________
Quote:
Hobby:VW Golf 1 CL 1500 JB LA3A 1982 Daily: VW Peauleau 6C TSI LA7W 2014 |
#8
|
||||
|
||||
![]() |
#9
|
||||
|
||||
![]() is dat een beetje te doen in combinatie met golf 1 en golf 3 draadboom
|
#10
|
||||
|
||||
![]() Golf 3 dash is niet zo heel moeilijk,je kort hem in aan de rechterkant,maakt het kachelrooster rechts dicht en dashboard strakmaken,je kan het netjes maken zonder te herbekleden maar dan moet je een hard dashboard hebben ,een soft dashboard moet je herbekleden.
Ook moet je de balk van de golf 1 cabrio gebruiken die onder het dashboard zit,hier kan je de stuurcolom op vast zetten zodat je klokken genoeg ruimte krijgen omdat je dan de oude steun van de stuurcolom weg kan zagen,en de balk past perfect achter een golf 3 dash. Succes Lukt het niet, kan je hem altijd langsbrengen ![]() ![]() |
#11
|
||||
|
||||
![]() Quote:
De eerste paar jaren Vento zijn anders, vanaf eind 94 niet meer.
__________________
WWW.MIVW.NL |
#12
|
||||
|
||||
![]() Quote:
Klopt,waar de roosters zitten is het dashboard heel anders en daar krijg je geen golf roosters in,dashboard is wel mooi rond,mooier dan een golf 3 dash. Zal nog best moeilijk zijn zo'n dash te vinden denk ik. |