![]() |
#1
|
|||
|
|||
![]() Hallo allemaal.
mijn golfje vonkt niet meer. Ik heb de bobine+hall-gever al vervangen zonder resultaat. Als ik de bobine kabel uit de verdelerkap trek en ik houd hem op het spruitstuk en start de auto dan krijg ik geen vonk. Wel als ik de auto op contact zet zie ik eventjes een vonk overspringen, maar dat was het ook meteen. En de massakabel van kleppendeksel naar bobinehouder werd gloeiend heet. Nu heb ik al geprobeerd om constant 12v op de bobine te zetten maar ook dit zonder resultaat. Hopelijk kan iemand me helpen. groeten dennis |
#2
|
|||
|
|||
![]() Massa aan carroserie/motorblok niet helemaal fris meer
|
#3
|
|||
|
|||
![]() de punten van de massakabel van de accu, naar chassis en versnellingsbak heb ik al opgeschuurd. vind het maar raar dat ie 1x vonkt als je hem op contact zet en daarna niet meer, en dat die korte massakabel gloeiend heet werd.
|
#4
|
||||
|
||||
![]() losse ontsteking pakken en even aansluiten. Auto op contact en dan het asje ronddraaien en kijken of je vonk krijgt.
__________________
1989 Golf 2 1.8 WOB 16V throttle bodies 2013 Renault Megane Estate GT Line TCe 2011 Ford Ka |
#5
|
||||
|
||||
![]() Quote:
Ja...! Heb ik altijd met een btw elektronische ontsteking...op contact zetten en dan springt er een mini vonkje vanaf....zelfontlading van de bobine ofzo? |
#6
|
|||
|
|||
![]() sorry wat bedoel je met een losse ontsteking? Gewoon een andere zoals er al op zit, of een ander model??
|
#7
|
||||
|
||||
![]() maakt niet uit, als de stekker van de hall-sensor mar past.
__________________
1989 Golf 2 1.8 WOB 16V throttle bodies 2013 Renault Megane Estate GT Line TCe 2011 Ford Ka |
#8
|
|||
|
|||
![]() ok.Dan ga ik dat morgenvroeg eens proberen. Hoe kan ik de ontstekingsmodule testen of doormeten??
|