![]() |
#1
|
||||
|
||||
![]() staat in het verkeerde topic.. zat lekker te slapen
![]() Ben op zoek naar een Nieuwe schroefset voor de rallye Nu kan ik moeilijk een adresje vinden waar ze deze voor een normale prijs aanbieden. Ebay prijskoers duitsland is nog vrij normaal, Maar heb al eerder 5 weken op mijn spullen moeten wachten, Dus liever niet Ben dus eigenlijk op zoek naar een adresje in nederland waar ze H&R verkopen voor een normale prijs. Heb de prijzen zien varieren tussen 850 en 1200 euro. Voor de golf rallye is volgens mij ook alleen de eenvoudigste versie te verkrijgen van H&R (monotube) als er iemand met H&R rijd onder een golf 2 is dit ketshard? Ben op zoek naar een set die wel een beetje comfort heeft want ben mijn niergordels kwijt...
__________________
RALLYE G60 Last edited by BIVWMK3R32 : 09-01-2012 at 20:43. |
#2
|
||||
|
||||
![]() Heb er een van H&R onder mijn golf 2 zitten en vind deze beslist niet hard.
Deze komt bij Stroeve vandaan ,ook nog met een leuke korting. Vind deze set veel beter rijden dan de var3 van KW onder mijn Rallye. Deze gaat er daarom tzt weer onderuit .
__________________
There`s no substitute for Turbo engines ![]() Rallyegolf 2.5 TFSI S-tronic Quattro Rallyegolf ![]() |
#3
|
|||
|
|||
![]() probeer de gasten eens waar mijn H&R vandaan komt
buiten ebay om 10% korting.. intrax heb je ook voor 900-1000euri bel maar is en vragen naar henk ,(niet claudet of jeroen)
__________________
veeel nedrglands gehebt......,wijnig gehielpt ![]() T5 2.5tdi multivan lwb 335pk 678nm Audi Rs2 94 nogaro blue 350pk+ Audi Rs2 95 nogaro blue total rebuild Audi Rs4 02 B5 imola yellow 487pk Project Rallye 2.5L 5cilinder turbo Sold |
#4
|
|||
|
|||
![]() Weitec heb ik altijd mee gereden en erg goed over te spreken in de variant voor en achter hardheid verstelbaar.
__________________
Golf Rallye Golf 8 GTI Caddy 2.0TDI |
#5
|
||||
|
||||
![]() Ik heb hem even voor je verzet Mark!
![]()
__________________
|
#6
|
|||
|
|||
![]() Quote:
Welke gasten zijn dit op ebay? Ben ook opzoek naar een goede schroefset voor mijn Rallye. Heb wel goede ervaringen met H&R alleen op nieuwe auto's.
__________________
Golf Rallye club Friesland. |
#7
|
|||
|
|||
![]() |
#8
|
||||
|
||||
![]() H&R rijden we hier thuis al enkele jaren op een Golf 3 Cabrio en ikzelf ook al een jaar of 3 in mijn Golf 2.
Zijn er erg tevreden over en is comfortabel genoeg. Wellicht niet de meest soepele set, maar daarentegen wel goed afgestemd. Veel goedkoper dan op Ebay zal je hem niet tegenkomen denk ik. Wel zijn de sets goed te verkrijgen in Nederland voor zover ik weet.
__________________
http://www.vwclubparkstad.nl |
#9
|
||||
|
||||
![]() bedankt voor de reacties! veedubber bedankt voor het verplaatsen.
Blijf toch tussen h&R en intrax hangen. wat ik weet van wilco dutchbuild zijn golf 2 dat ie goed stug is, en daar ben ik niet naar op zoek. de rallye moet niet op zijn buik maar wel mooi laag staan mijn golf 3 is veel te stug KW V2 een maatje van me rijdt met FK, vind het niet top Bij Stroeve heb ik idd ook gekeken en naar de prijzen op hun site. Het duurt niet lang meer voor de rallye op zijn poten staat dus als de rallye mobiel is ga ik eens langs bij Intrax, dat praat wat makelijker. Er zit nu een set konis onder met verlagingsveren. Ik weet dat je bij intrax met de veren kunt spelen kwa gewichtsklasse daar kom je altijd op de gewenste stugheid uit denk ik zo. heb je stukke dat kan worden gerepareerd of gereviseerd. Maar als je de goede set hebt ga je die toch niet verslijten met 3000 km per jaar.
__________________
RALLYE G60 |