Volksforum.com

Volksforum.com (https://www.volksforum.com/forum/index.php)
-   Archief (https://www.volksforum.com/forum/forumdisplay.php?f=74)
-   -   Golf 1 VR6 (https://www.volksforum.com/forum/showthread.php?t=49576)

Domi 21-12-2008 15:23

Golf 1 VR6
 
Bekende van dit forum wel.
Stond tijd geleden ook te koop.
Eerst van Pim,
http://www.volksforum.com/forum/sho...light=golf1+vr6

Later stond ie te koop voor een kleine €800 meen ik.
Toen heeft hij hem verkocht aan Marten, en Marten heeft hem even gehad en toen ook weer verkocht.
En nu dus weer te koop :rolleyes:


http://auto.marktplaats.nl/volkswag...-vr6-motor.html

Tjaap 21-12-2008 15:41

luchtmacht blauw?? is toch gewoon een ori kleur??

GerardMkIIVR6 21-12-2008 15:49

Dit wordt ook weer zo een hoer,constant te koop en niemand die hem klaar maakt "wat zo makkelijk is volgens diegenen die hem hebben:D "
Deze heeft er ook wel weer verstand van ja :D luchtmacht blauw hahahahahahaha

chris 21-12-2008 15:53

Sommige verzinnen echt van alles om een hok interessant te laten lijken :D

Alberto 21-12-2008 16:02

valt niet mee om een type 1 op kenteken te krijgen als VR6

GerardMkIIVR6 21-12-2008 16:17

Quote:
Originally Posted by Alberto
valt niet mee om een type 1 op kenteken te krijgen als VR6


Als je diegene allemaal hoort die deze hebben is het NO PROBLEM :D

Alberto 21-12-2008 16:31

Quote:
Originally Posted by GolfIIVR6
Als je diegene allemaal hoort die deze hebben is het NO PROBLEM :D

nee das altijd zo , kost niks , overal te krijgen , en is geen probleem
maar o wee ..... :D

starsky 21-12-2008 18:27

750 kg met een VR6 erin.. Knap werk :D

bivw 16vg60 22-12-2008 22:59

ben bij deze vd zomer idd wezen kijken stond toen in cappele ad ijsel ofzo en motor hangt er idd erg netjes in alleen de rest vant werk beetje jammer en dan de carroserie heb al heel wat mk1 tjes gezien maar weinig zo rot beetje jammer en liep toen van geen meter zat uitlaat van krap 40mm onder en ketting was net zoon kettingzaag geen spanner of geleider meer te bekenen mijn mening was toen dat je better zelf kan gaan bouwen op harde cas.

weet niet hoe hij nu is hoop toch wel een stuk better als toen

Marten 03-01-2009 09:14

ik heb hem ook een tijdje gehad. ben er 1 keer mee naar drachten gereden, voor de rest heb ik er eigenlijk niet mee gereden.

die uitlaat van 40 mm zat er idd nog onder toen ik hem had. stond ook op nummer 1 om te veranderen. en ook de benzineleiding moest veranderd worden, heb ik niet gedaan.
de voorste motorsteun die is een beetje overdreven aan de auto gelast, en ook de achterste motorsteun is op de subframe van een golf 1 gelast, dat had ik in eerste instantie niet gezien toen ik hem kocht. ben er toen mee naar de rdw geweest, die vertelde mij dat je niet aan het subframe mocht lassen (is vrij logisch lijkt mij) dus toen had ik de lol er een beetje af. of ik moest hem helemaal verbouwen, kon ik net zo goed zelf 1tje bouwen. dus daarom hem ik hem weer in de bingo gedaan, en die jongen die hem kocht, die hoefde hem niet op kenteken, buitenkant netjes maken en rijden zei die.

dat is het verhaal achter deze auto van mijn kant.

suc6 met de verkoop..

groet Marten

steven16v 03-01-2009 18:24

Quote:
en ook de achterste motorsteun is op de subframe van een golf 1 gelast, dat had ik in eerste instantie niet gezien toen ik hem kocht.


Een golf 1 heeft toch geen subframe. Of bedoel je het gedeelte waar de veerpoot aan vast zit. Dat gedeelte wat veert. (dat 3-hoek ding, ben de naam kwijt)

Roy-16VT 04-01-2009 02:04

Quote:
Originally Posted by steven16v
Een golf 1 heeft toch geen subframe. Of bedoel je het gedeelte waar de veerpoot aan vast zit. Dat gedeelte wat veert. (dat 3-hoek ding, ben de naam kwijt)


dat was ook het eerste wat ik dacht golf 1..... subframe??????

Domi 04-01-2009 09:34

Quote:
Originally Posted by steven16v
Of bedoel je het gedeelte waar de veerpoot aan vast zit. Dat gedeelte wat veert. (dat 3-hoek ding, ben de naam kwijt)


??? en wat bedoel jij daarmee?
Toch niet draagarm he. (triangel) Ik denk niet dat ze daar een motor op monteren :D

martiepartie 04-01-2009 10:33

3hoek deel dat veert, dat moet wel de draagarm zijn.

Ik neem niet aan dat iemand zo dom is om daar iets aan vast te lassen. Ben nou wel benieuwd hoe/wat er nou mis is met deze golf1.

Binnenkort rijdt er in ieder geval een golf1 VR6 cabrio op kenteken in Groningen. Over een paar weekjes gaat er een golfje1 met VR6 naar Lelystad. Die wordt nu omgebouwd bij V-Customizing.
Ik zal nog wel even laten weten hoe makkelijk dat uiteindelijk gegaan is (of niet..).

GerardMkIIVR6 04-01-2009 11:54

Quote:
Originally Posted by martiepartie
Binnenkort rijdt er in ieder geval een golf1 VR6 cabrio op kenteken in Groningen.


Is nog niet zeker dat ie op kenteken staat dan ;) :D

martiepartie 04-01-2009 13:03

ik snap je grapje niet :confused: , maar het is nu nog een 1.8 op kenteken, straks een VR6 op kenteken.

Het is zeker dat deze op kenteken komt, aangezien ze ook een lupo 20VT met 6 bak op kenteken gekregen hebben zal dat wel lukken.

Jurgen Santana 04-01-2009 13:18

Quote:
Originally Posted by martiepartie
Het is zeker dat deze op kenteken komt, aangezien ze ook een lupo 20VT met 6 bak op kenteken gekregen hebben zal dat wel lukken.


Het is pas zeker als de papieren binnen zijn.

Een 4 cillinder in een auto met 4 cillinders bouwen kun je niet helemaal vergelijken met een 6 cillinder in een 4 cillinder.

Dit blijven eindeloze discussies, snap zelf niet eens dat ik nog reageer :D

GerardMkIIVR6 04-01-2009 14:40

Quote:
Originally Posted by Jurgen Santana
Het is pas zeker als de papieren binnen zijn.

Een 4 cillinder in een auto met 4 cillinders bouwen kun je niet helemaal vergelijken met een 6 cillinder in een 4 cillinder.

Dit blijven eindeloze discussies, snap zelf niet eens dat ik nog reageer :D


Dat bedoel ik dus ook :thumbup:
:goodpost: Jurg :thumbup:

ries 04-01-2009 16:31

Quote:
Originally Posted by martiepartie
...aangezien ze ook een lupo 20VT met 6 bak op kenteken gekregen hebben


Is dit ook bij dat V-Customizing gedaan?
Iets bekend wat ze met de 6bak gedaan hebben qua steunen en hebben ze hier nog specifiek naar gekeken bij de RDW?

steven16v 04-01-2009 21:36

Quote:
Originally Posted by Domi
??? en wat bedoel jij daarmee?
Toch niet draagarm he. (triangel) Ik denk niet dat ze daar een motor op monteren :D


Ik bedoel waar de triangel aan het chassis vast zit.


All times are GMT +1. The time now is 02:01.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.