
13-05-2012, 07:23
|
Volksforum Aandeelhouder
|
|
Join Date: Apr 2005
Posts: 1,450
|
|
Oliedruk bij koude motor is altijd hoger dan bij warme motor, bij een warme motor moet deze minimaal 2 bar zijn. (Dikkere olie is hogere oliedruk)
Temp van motor te hoog kan een luchtbel zijn geweest die de circulatie tegen hielt.
Verdraaien van je ontsteking heeft altijd invloed op je stationeertoerental, de ene kant ga je vervroegen.... de andere kant verlaat je het tijdstip. Deze moet je gewoon om en nabij de fabrieks opgegeven voorontsteking zetten en dan doet je computer de rest.
Als de motor standaard was uitgerust met lambdasonde en klopsensor, is het niet vreemd dat je motor een beetje raar doet ..... deze signalen bepalen namelijk de hoeveelheid brandstof die ingespoten wordt en die klop sensor zorgt dat je ontsteking wordt bijgeregeld als je motor gaat pingelen.
Eerst maar eens je ombouw volledig maken voordat je ermee gaat rijden, je krijgt zo meer schade aan je motorblok.
|