View Single Post
  #2  
Old 25-01-2013, 01:01
VwGolfMK2VW VwGolfMK2VW is offline
VW Guru
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 981
Default

Quote:
Originally Posted by SjorsMK2
Heren van het goede leven.
ik ben van plan om over een tijdje weer een originele gril in mijn golf 1.8 GT te stoppen.
sinds aankoop zit de embleem loze er al in maar ik denk toch dat ik met embleem vetter vind. nu is ook nog de vraag met 2 of met 4 lampen in de grill.
nu heb ik een paar vragen daarover

1, wie weet of de GT uitvoering standaard een grill met verstralers had? oftewel de grill met 4 lampen.
2, kan een serie 1 golf grill in een serie 2 golf? zijn daar verschillen tussen of is het plug en play?.
3, er zitten al 2 stekkers los in de buurt van de koplampen dus vraag ik mij af zijn dit de stekkers voor de verstrallers?



als er een paar mensen zijn die hun specialisme hierop los willen laten zou ik daar erg blij mee zijn.

GR


1 geen idee

2 lijkt me niet aangezien een golf 1 andere clipjes heeft en de grill uit 3 delen bestaat.. Bij een golf 2 is deze een..

3 dat zou zomaar kunnen maar het lijken mij meer de stekkers van je knipperlichten..(maar volgens mij zijn de stekkers van je verstralers identiek)

Mvg
__________________
Daily koekblik: Volkswagen jetta 1.6 8v '90
Fun: Aprillia Dorsoduro 1200 ‘14
Reply With Quote