View Single Post
  #265  
Old 08-02-2007, 21:30
Black Devil's Avatar
Black Devil Black Devil is offline
Triple Action Donor - Niet fantaseren maar construeren
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 4,490
Default

Zo, even wat nieuws neerkwakken hier

Motortje loopt nu helemaal goed, lekker veel vermogen over het gehele toerengebiedt tot 7000 toeren. Met choke erbij is de koude start helemaal top en als hij warm is slaat hij ook direct aan.

Dinsdag de auto door de APK gehaald, CO netjes afgesteld bij 1000 toeren een CO van 0,7 terwijl hij 2,0 mag hebben. Met een CO van 3,0 loopt hij het best dus die schroef ik binnenkort weer even omhoog. Dus APK zit er ook op.

Het oude harde dashboard heb ik vervangen voor een zacht type en er zit nu een orginele hoedenplank in.

Vandaag mocht hij er ook weer even uit, net voor de sneeuwstorm omdat hij vandaag getaxeerd is, ik weet nog geen bedrag dus ik ben zeer benieuwd wat het zal worden. Daarna wordt hij opnieuw verzekerd.

De BBS velgen gaan er binnenkort onderuit voor een beurtje:

Ze zijn nog orgineel dus 6,5J met 175-55-15
Ze gaan voor 7J worden en achter 7,5J met 185-45-15

Dat is het voorlopig


__________________
Golf 3 VR6 3.0 Compressor
Golf 1 1.3 Carburateurs
Golf Rallye
Dailys:
Phaeton W12 & T5GP California
Reply With Quote