View Single Post
  #1  
Old 25-03-2007, 18:39
tiefflieger tiefflieger is offline
Volksforum Draaideur Donateur
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 3,296
Default Nieuwe ride - Jetta MK2.

Na een tijdje gezocht te hebben en veel (lange) ritten voor niks, heb ik hem dan toch gevonden : Een ritje Zeeland en een proefritje later was het al snel geregeld.

Het is een Jetta 1.6 geworden, uit 1990 in de kleur blauwmetallic.
Wat voor mij erg belangrijk was (ben nogal een zeikerd...), de auto ziet er nog supergoed uit.
Een paar jaar geleden is hij helemaal opnieuw gespoten en hij is nog (bijna)
100% vrij van krasjes, deukjes en roest. Er moesten alleen hoognodig twee nieuwe bandjes op en die zijn gisteren dus ook meteen gemonteerd.

De Jetta is voorzien van onder andere : Verlagingsset, Borbets 9Jx16 met 215-40-16 Toyo's, harde achterspoiler in kleur, GT achterlichten,getint glas, een dubbele einddemper enz enz...

Plannen met de auto : Komend weekend een keer goed polijsten en een verse laag Meguiars erop, beurtje geven, de koplampen donker maken, de ruitenwisserbladen vervangen voor aeroblade's, spiegels in kleur spuiten en mischien nog een andere grille.

Verder zit er nog een orgineel interieur in en ben ik dus op zoek naar een leuke andere set.
Ik kan nu aan een grijs geruit Golf GTI int. komen, maar dat is van een 3 deurs dus moet ik eerst ff kijken of ik iets kan maken op de hendels om de stoel naar voren te klappen (mischien die kapjes netjes dichtmaken ofzo ?).

ook moet er natuurlijk nog wat muziek ingebouwd worden, heb net ff snel mijn radio ingebouwd en die speelt nu alleen op een composetje voorin.
Als ik tijd heb moeten dus zsm de kabels erin en de achterspeakers, versterker en baspijp of kist (heb allebei nog staan dus...).

Hier wat foto's die ik vaniddag nog gemaakt heb :











Reply With Quote