
20-03-2008, 13:23
|
 |
Forum regular
|
|
Join Date: Mar 2008
Posts: 80
|
|
Quote:
Originally Posted by golfr32
Hallo tjeerd,
Heb je de hoofdrempomp ook over gezet van de golf 2 of zit de oude er nog op v/d 1.
Is het niet dat de remmen blokkeren door een vastzittende remzuiger?Hoe is de remkracht op een remtestbank. Hiermee kun je direct zien wat er mis gaat. Als een remdrukverdeler stuk is dan remt hij harder precies wat je nu hebt.
Maar als je de achteras hebt vervangen van de golf 1 die van de golf 2 dan moet je de
remdrukverdeler afstellen. Ik denk dat dat het probleem is wat je hebt.Het is toch een verdeler midden op de achteras met hevel en een veer of niet!Of is dit een uitvoering met verdelers tussen leiding en slang?
Succes Raymond
|
ik heb de ombouw niet zelf gedaan dus weet nie precies hoe het zit met de assen en de hoofdrempomp. de auto komt door de remmen test heen want voor de apk zijn de remmen wel goed. alleen de verhouding tussen de voor en achteras wordt niet gecontroleerd met de apk en daar zit hem nou net het probleem in. de remkracht verdeler werkt wel maar moet idd afgesteld worden maar kun je een originele wel afstellen?
het is idd de verdeler op de achteras met een hevel en een veer waar alle 4 de remslangen op aangesloten zijn.
mvg
|