
28-12-2009, 00:55
|
 |
Postwhore
|
|
Join Date: Dec 2003
Posts: 995
|
|
Je koopt ze per setje van 4 stuks, 2 per kant. Zo'n setje kost iets van 25,-
Als ik jouw verhaal zo lees zou ik eerst een vraagbaak aanschaffen, daar staat het stap voor stap in. Easy as hell zou ik niet zeggen, maar dan kom je d'r zeker uit.
|