Volksforum.com

Go Back   Volksforum.com > Nederlands > Vraag en Aanbod > Archief
User Name
Password
Home FAQ Register Members List Calendar Today's Posts





 
Thread Tools Search this Thread
  #1  
Old 06-02-2014, 10:47
Ejay's Avatar
Ejay Ejay is offline
Forum Newbee
 
Join Date: Dec 2013
Posts: 20
Default Project Golf MK1 uit 1979

Omdat ik nog 2 kevers Karmann heb staan als project MAG mijn Golf 1 uit 1979 weg. Het is een 1.5S automaat met tittentellers en kleine achterlichten.
Het is een originele nederlandse wagen met origineel kenteken dus geen import! In mijn ogen erg belangrijk bij restauratie!

Wagen is zeer strak! Nieuwe achterspatbordranden zijn al ingelast...zit dus géén laswerk meer aan de wagen!! Zal vast wel ergens nog een héél klein deukje zitten maar zoals ik heb kunnen zien niet. Hij is compleet maar de motorkap was Ratlook dus vol roest...de motor is erg slecht dus daar moet een andere in. Hij is compleet met een zeer mooi origineel skai interieur; geen gaten in de stoelen van hoofdsteunen. Geen aftermarket zonnedakje erin!!

KM stand is 99800 maar dat zal wel 199800 zijn. Dashboard voorzien van originele toerenteller dus dubbele tittentellers. Er zit een apk rapport van 2011 bij dus toen heeft hij nog gereden!

Ik krijg vele vragen over foto`s. Deze heb ik op mijn website gezet:
http://www.pol-motorsport.nl/golf-mk1-project.html

Ik heb er eventueel een nieuw 1.6 dieselblok bij (zit nog in mijn cabrio mk1) met aantoonbaar 4000 km gelopen! Motor is nieuw! Motor moet 750 euro kosten; minder is niet bespreekbaar want dan blijft hij in mijn cabrio zitten.

Hij staat in St. Jansklooster Overijssel.

Vaste prijs voor de complete wagen zonder motor is 500 euro. Minder bieden heeft geen zin. in-ruil of bijbetaling van mijn kant op een Jetta/Golf MK1 diesel is mogelijk.
__________________
Golf MK2 diesel (daily driver)
Golf MK4 SDI
Golf MK1 Cabrio diesel
Ruska Classica
Kever Karmann Cabrio (project)
Kever Karmann Cabrio (project)

Last edited by Ejay : 06-02-2014 at 12:16.



Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

vB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump




All times are GMT +1. The time now is 02:37.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
All rights reserved, Volksforum