![]() |
#1
|
|||
|
|||
![]() Hey allemaal
Tijdens de restauratie van mn golfje 1 loop ik op 1 ding vast bumperkeuze.. Uiteindelijk keuze toch gevallen op chrome ipv g60-quartet. Maar nu een vraag zit er uberhaupt verschil tussen een chrome golf cabrio bumper en de andere chrome bumpers? ![]() |
#2
|
||||
|
||||
![]() cabriolet is officieel nooit geleverd met chromen bumpers, behalve op de amerikaanse uitvoering, deze zijn breder, en de knipperlichten staan wat meer naar binnen.
óf bedoel je de kunststof bumpers met chromen lijst? deze passen normaal gesproken zo op een type 1. |
#3
|
|||
|
|||
![]() jah sorry bedoel inderdaad de americaanse uitvoering maar is dat heel lelijk als ikze op de golf 1 monteer??
![]() ![]() |
#4
|
|||
|
|||
![]() iemand foto's msschien van hoe amerikaanse chrome cabrio bumpers op een gewoone golf 1 staan? of ziet het er echt niet uit en moeten er echt de niet cabrio bumpers op zeg maar??
![]() |
#5
|
|||
|
|||
![]() kan IEMAND mn vraag beantwoorden??
![]() |
#6
|
||||
|
||||
![]() http://www.dubmodder.com/app/MK1/MK1.php
kan je je eigen auto creeren en zien hoe wat staat
__________________
Quote:
BBB Build by Boekes Site - Custom Wheels |