![]() |
#1
|
||||
|
||||
![]() Mijn collega is een rotte USA GTI aan het slopen. Ik heb hier wat onderdelen vanaf gehaalt. Nu moeten we het alleen nog even over de prijs hebben.
Ik heb de voor- en achterbumper, de achterlichten met draadboomje, voorschermen met sidemarkers. En nog wat klein grut. Voorschermen zijn niet echt roest vrij. En in de voorbumper zitten gaatje van de kentekenplaat. Hij hoeft er niet de hoofdprijs voor hebben en vroeg aan mij of ik kon uitzoeken wat het waard is. Ik heb ook totaal geen idee! |
#2
|
||||
|
||||
![]() dunne bumpers? anders niks extra boven europese...
kijk voor de rest maar eens in het verkoop forum, bijna alle spullen die je noemt staan te koop.
__________________
Welcome to the internet: Where men are men, women are men, and little girls are FBI agents. |
#3
|
||||
|
||||
![]() Quote:
Ja het zijn dunne bumpers met rode dubbele bies. Ik heb hier en daar al wat proberen te zoeken maar kwam er niet echt uit! Vandaar de vraag. |
#4
|
||||
|
||||
![]() tik voor de gein eens USA in de search in, en dan wel het "te koop aangeboden"forum selecteren.
__________________
Welcome to the internet: Where men are men, women are men, and little girls are FBI agents. |
#5
|
||||
|
||||
![]() Oke ik ben wat verder gekomen! Damn wat vragen ze hier een geld voor zulke bumpers. Ik vindt het niet waard. Maar goed ik kom er wel uit.
ZIjn de chrome biesen in de euro/USA bumpers nog te verkrijgen hier zo? |
#6
|
||||
|
||||
![]() die bumpers zijn idd vrij prijzig geworden
als je ze goedkoop kunt krijgen heb je geluk gehad ![]()
__________________
VW Golf 6 GTD 2013 VW Golf 1 Diesel 1983 VW Golf 1 Benzine 1977 http://www.classicmk1.nl |
#7
|
|||
|
|||
![]() idd prijzig, maar ben ook al tijdje op zoek naar chroom bies voor die bumpers
|
#8
|
||||
|
||||
![]() Quote:
ja ik ook. De bovenste strip kun je van een europese gebruiken. De onderste niet |
#9
|
||||
|
||||
![]() Quote:
Maar waar kun je die europese strips dan nog krijgen? Classicparts? Ik heb ze in ieder geval al een mailtje gestuurd. En is er nog aan die onderste chrome strip te komen? Via USA of zo? |
#10
|
||||
|
||||
![]() De bumper zelf is geen kloten waard. De verzendkosten van zulke grote onderdelen maken de prijzen zo vreselijk hoog. De prijzen voor een US-bumper zijn in Amerika ongeveer even hoog als de prijzen voor de Euro-bumpers hier in Nederland. Tientje, misschien twee.
__________________
Klutch Shirts Quote:
Buyer / seller feedback thread Golf mk2 16v W.I.P. Boot-sale |
#11
|
||||
|
||||
![]() Oh oke, vond het al absurt! Ik ben er al uit met hem! Heb de bumpers en achterlichten en sportstuurtje en USA voorschermen nog voor onder 100 euro overgenomen.
|
#12
|
||||
|
||||
![]() Quote:
wist niet dat je die strips los kon verkrijgen?? weet iemand waar, en wat ze gaan kosten. en dan bedoel ik voor een euro bumper he.
__________________
Scratch the surface! ![]() -Golf 2 '841.9TDI |
#13
|
||||
|
||||
![]() Classicparts leverd ze niet, heb vandaag mail terug gekregen.
|
#14
|
||||
|
||||
![]() Quote:
Even voor de duidelijkheid! Dit is geen verkoop topic, de golf is ook al kaal en het meeste wordt overgezet op zijn eigen golf. Dus geen PM's voor te vragen naar onderdelen. |