![]() |
#1
|
|||||
|
|||||
![]() De VW mk3 club Nederland is nu sinds 04 Juni 2007 online en is opgezet voor alle VW mk3 liefhebbers. Het maakt niet of je een nummer 1 showauto hebt of een helemaal originele mk3, het gaat om de passie en liefde voor de mk3.
Niet iedereen heeft namelijk het geld en tijd om er een nummer 1 showauto van te maken of een heel snelle auto. Deze club is opgezet voor de volgende mk3's: VW Passat mk3 1988 - 1993 VW Golf mk3 1991 - 1999 VW Jetta mk3 (Vento) 1991 - 1998 VW Polo mk3 (6N / 6N2) 1994 - 2002 ![]() Van de VW mk3 club Nederland kun je gewoon gratis en vrijblijvend lid worden. Dan kun je op het hele forum, het nieuwste volkswagen nieuws lezen, meedoen aan de VW mk3 of the month (hall of fame), iedere maand hebben we een nieuwsbrief en diverse activiteiten over het hele jaar. ![]() Ben jij een liefhebber van de VW mk3, heb je zelf een VW mk3 en vind je het gezellig om met andere liefhebbers van de VW mk3 in een club te zitten? Ga dan is snel kijken bij: www.vwmk3club.nl. Quote:
Quote:
Quote:
Quote:
Quote:
See you @ the VW mk3 club Nederland ![]() Voor vragen mail naar denner@vwmk3club.nl
__________________
Groeten Denner! Last edited by Denner : 07-10-2008 at 11:36. Reason: VW mk3 club Nederland. Golf mk3, Vento, Passat mk3, Polo mk3 |
#2
|
||||
|
||||
![]() Zou het niet beter zijn om in iedergeval het woordje 'Golf' op te nemen in de naam van de club?
Of kan ik met een Passat / Polo / Scirocco (!) ook lid worden?
__________________
10 jaar 'Het Polo86(c) Register' 1999-2009
Geld moet rollen*
*maar dan liefst wel mĂ*jn kant op!
|
#3
|
||||
|
||||
![]() Quote:
Moet je wel gedeeltelijk gelijk geven, alleen dan hadden we het woord golf en vento moeten verwerken in de naam. Dan wordt de naam wel erg lang ![]() Weet dat een passat en polo een mark 3 hebben, maar heeft de scirocco dat ook? En als jij een passat of polo mk3 hebt, mag je zeker lid worden hoor. Heb daar alleen nog geen gegevens van. Heb wel alle types, motoren en kleuren van de Golf / Vento, alleen helaas niet van de passat of polo. Weet jij misschien waar ik die zo kan vinden op internet?
__________________
Groeten Denner! |
#4
|
||||
|
||||
![]() De nieuwe Scirocco is de mk3
![]()
__________________
Driving: Scirocco GTX 16v 1986 Golf 7 1.6 TDI (Lease) Old Car: Golf 2 GTI 1984 Golf 3 TDI 140pk 1997 (Chipped) Audi A4 Avant Pro Line TDI 2005 |
#5
|
||||
|
||||
![]() Quote:
Sorry dat wist ik niet dat dat de nieuwe mk3 is. Heb me om eerlijk te zijn ook niet zo in scirocco's verdiept ![]()
__________________
Groeten Denner! |
#6
|
||||
|
||||
![]() Leuke club voor Rustbuster!!!
Jens |
#7
|
||||
|
||||
![]() Heb de begintekst ff aangepast
![]() Helaas missen wij ook wel is iets over het hoofd. We proberen alles zo goed mogelijk te regelen ![]()
__________________
Groeten Denner! |
#8
|
||||
|
||||
![]() FF een schopje :P.
__________________
Groeten Denner! |
#9
|
||||
|
||||
![]() Helaas hebben wij vorige week met grote problemen op de site van de VW mk3 club Nederland gehad.
Gelukkig kunnen wij jullie allemaal mededelen dat de site weer in de lucht zit en dat we weer op volle toeren verder gaan ![]() Er was wel een setback van 3 maanden, want dus betekend dat we 3 maanden aan gegevens weg zijn. Wij zijn afgelopen weekend druk bezig geweest om de site weer helemaal te updaten. Hij is nou weer helemaal gereed, alleen de leden die zich in die 3 maanden hebben aangemeld zullen zich helaas opnieuw moeten aanmelden. Onze excusses voor het ongemak en wij zien jullie graag weer terug bij de VW mk3 club Nederland... http://www.vwmk3club.nl.
__________________
Groeten Denner! |
#10
|
|||
|
|||
![]() vandaar dat ik geen activerings email kreeg.
__________________
soon driving oldschool once again |
#11
|
||||
|
||||
![]() Heb hem opnieuw verzonden
![]() Heb je hem nou niet binnengekregen stuur me dan ff pm'tje. Dan regelen we het ff.
__________________
Groeten Denner! |
#12
|
||||
|
||||
![]() Helaas kunnen wij onze meeting bij de Park & Party van Big Daddy's niet houden, dit door het sluiten van Big Daddy's. Voor meer info: http://www.ad.nl/utrecht/zuid/25652...Big_Daddys.html.
Toch zouden we graag met zijn allen gezellig willen meeten en hebben daar een nieuwe plaats voor gevonden. Dit is AC de Meern langs de A12 bij Utrecht. Het adres is: Ac de Meern Meerndijk 59 3454 HP De Meern Helaas valt het live-optreden en de samenzijn met de andere clubs ook in het water. Toch zien wij jullie graag tussen 12.00 en 17.00 bij AC de Meern, zodat wij daar toch een gezellige middag kunnen hebben. Voor vragen mail: denner@vwmk3club.nl
__________________
Groeten Denner! |
#13
|
||||
|
||||
![]() En de T3 bus ?? Goed beschouwd is dat ook een Mk3.
Type2 (bus) > T1 (Mk1) is spijlbus, T2 (Mk2) is panorama, T3 (Mk3) is transporter. ![]()
__________________
Alain Quote:
|
#14
|
||||
|
||||
![]() Quote:
Zo kun je het wel bekijken, alleen zover ik weet worden ze zo nooit genoemd. http://en.wikipedia.org/wiki/Volkswagen_Type_2_(T3) In tegenstelling tot de andere mk3's: http://en.wikipedia.org/wiki/Volkswagen_Polo_Mk_III http://en.wikipedia.org/wiki/Volkswagen_Jetta http://en.wikipedia.org/wiki/Volksw...E2.80.9 393.29 http://en.wikipedia.org/wiki/Volkswagen_Golf_Mk3 Denk ook dat de club niet echt past bij T3 rijders, of is dat een vooroordeel? Hetzelfde bij de nieuwe Scirocco, dat is ook een mk3 als ik het goed heb toch? Dacht trouwens ook altijd dat er een grote club was voor VW bussen of is dat niet zo? Je kunt je bij ons altijd aanmelden hoor, dan kun je ook gezellig mee buurten op het forum. Gaat ons puur om de gezelligheid en de passie ![]()
__________________
Groeten Denner! |
#15
|
||||
|
||||
![]() VW Polo mk3 (6N / 6N2) 1994 - 2002
![]() Polo Mk 3 Is het type van 1990 t/m 1994 bij mijn weten. Dus niet de 6n/6n2 ![]() |
#16
|
||||
|
||||
![]() Quote:
Is maar net hoe je het ziet, in principe is het 90-94 model een 86c. Facelift model van de polo 2 (dus polo 2F). Dan zou een 6n dus wel het 3de type zijn, waarvan de 6n2 dan weer het facelift model is..
__________________
'06 A4 1.8T Quattro
'85 Transporter '85 Golf
|
#17
|
||||
|
||||
![]() Polo 1 75-81
Polo 2 81-86 Polo 2 86-90 facelift Polo 3 90-94 Toch???? In de automaterialen word de 6n de Polo IV genoemd. In ieder geval veel succes met deze nieuwe club. Gr Jan |
#18
|
||||
|
||||
![]() Ik begon zelf ook te twijfelen.. volgens wikipedia:
Quote:
__________________
'06 A4 1.8T Quattro
'85 Transporter '85 Golf
|
#19
|
||||
|
||||
![]() Dit word lachen
![]() |
#20
|
||||
|
||||
![]() Iedereen heeft zo zijn eigen gedachtes erover, ook wij natuurlijk. Wij houden ons toch bij de gedachte die wij zelf en ook met behulp van polo kenners hebben gekregen.
Hopelijk stoot ik hier niemand mee tegen zijn hoofd, want dat is niet de bedoeling. In ieder geval bedankt voor het meedenken ![]() Update: Quote:
__________________
Groeten Denner! |