![]() |
#1
|
|||
|
|||
![]() je hebt zoveel soorten pierburg carbs welke zijn allemaal klote dingen? 2ee? 2e3? 2e? en welke carbs zijn het beste voor vervanging? weber? solex? dellortho? en eventueel op welke autos zitten deze, die je redelijk goed pas kunt maken op vw?!
|
#2
|
|||
|
|||
![]() niemand??? meer info? zijn toch wel een veel voorkomende problemen met deze carbs
|
#3
|
||||
|
||||
![]() In de crosswereld zijn de Zenith/Pierburg 2b(2/3/4/5) carb's wel populair.
En die zit ook op een 1600 FR geloof ik. Weet niet wat jouw doeleinden zijn, maar dat is een grotere carburateur ![]() En orgineel op vw geleverd..
__________________
Oldy: VW Scirocco LS '74 Daily: Audi 80 2.8 Quattro Project: VW Scirocco GT(i) |
#4
|
|||
|
|||
![]() gaat mij er om ik heb de cabriolet van mijn vriendin bijna weer klaar, is compleet gespoten, dikke wielen nieuwe verlichting , kap enzovoorts maar ding wil slecht stationair lopen, en als je hard door trekt en dan over wilt schakelen dus gas los bij schakelen dan blijft ie soms vanzelf gewoon hard doorloeien in toeren [ soort steek gas] en dat wil ik dus verhelpen dus vandaar deze vragen!
|
#5
|
||||
|
||||
![]() het schijnt dat er door dellortho ook vervangingscarbs gemaakt worden
volgengs mij heeft arne hier op het forum er 1 op zijn passat gemonteerd zie linkje http://www.volksforum.com/forum/sho...1&highlight=32b
__________________
golf mk2 td (1v) '90 (current) golf mk2 gti 16v (kr) '86 (current) golf mk2 1.6automaat(ez) '86 (ex) |
#6
|
|||
|
|||
![]() hoi ja klopt heb hier met arne al contact over gehad. maar ik dacht als er nog gewoon goede vervangende tekoop zijn van een andere motor. is makkelijker. ik ga dat namelijk niet voor elkaar krijgen dat hun mij zo ding toe gaat sturen, kan ten eerst geen engels schrijven [heel slecht] en ten tweede ik ben super onhandig met computers. doe mij maar auto s daar red ik mij des te beter mee.
|