![]() |
#1
|
|||
|
|||
![]() Ik ben aan het mailen met de eigenaar van deze auto.
http://link.marktplaats.nl/256449722 Kleine discussie gaat over het omkeuren RDW. Origineel was het een 1600, nu dus 1800 16v. Ik ben van mening dat hij RDW gekeurd moet worden ivm verzekering ed. Hij zegt dat de cilinderinhoud niet vermeld wordt op het kenteken dus dat een keuring niet nodig is. Wie weet er meer van? Op de site van de RDW kan ik niets vinden mbt wat er vermeld wordt op het kentekenbewijs.. |
#2
|
||||
|
||||
![]() Quote:
Vermogen neemt met meer dan 40% toe dus moet je naar RDW testbaan in Lelystad, omkeuring is dus noodzakelijk |
#3
|
|||
|
|||
![]() Dank je...
|
#4
|
|||
|
|||
![]() ziet er wel leuk uit robin
![]() en ja hij zou eigenlijk omgekeurd moeten worden misschien zijn de kosten nog tedelen tussen jullie 2 |
#5
|
|||
|
|||
![]() regelgeving per 1 mei 2009
bij het plaatsen van een ander blok in je auto is de regel als het vermogen met meer dan 20% toeneemt zal de auto omgekeurd moeten worden!!!!! Je kan natuurlijk zo rijden en de apk lukt ook wel, maar krijg geen ongeluk dan ben je de rest van je leven zuur , want de verzekering keert niks uit.!!!! bouw je op je originele motorblok 25 turbo"s en 3 superchargers en heeft ie 2000 pk is geen probleem!!! heb vorige week met de technische dienst van de rdw gebeld, en die hebben me alles haarfijn uit de doeken gedaan!! |
#6
|
||||
|
||||
![]() Quote:
Maar hoe zit het er dan mee dat als ik met een G60 zonder lader naar de RDW ga (en dus hoogstwaarschijnlijk onder me max. vermogen kom). Dan komt er PG op kenteken te staan en dan knal ik die G-Lader er op en dan rijd ik met meer dan toegestaan rond. Hoe zit het daarmee dan?
__________________
VWCulture.nl
|
#7
|
|||
|
|||
![]() Quote:
moet je even de rdw bellen!!!! |
#8
|
||||
|
||||
![]() Quote:
er komt geen PG op kenteken te staan, je vermogen komt op het kenteken te staan.
__________________
v40 d4 r-design 2014 Volvo 244 gl 1978 Volvo 780 Bertone 1987 Mini 1275 1977 Mini 1000 1987 |
#9
|
||||
|
||||
![]() Quote:
Volgens mij klopt dit niet. vermogenstoename is vermogenstoename, maakt niet uit hoe je daar aan komt.
__________________
v40 d4 r-design 2014 Volvo 244 gl 1978 Volvo 780 Bertone 1987 Mini 1275 1977 Mini 1000 1987 |
#10
|
|||
|
|||
![]() Quote:
zo heeft de rdw het mij verteld!! maar even on topic de golf van de advertentie moet dus omgekeurd worden |
#11
|
|||
|
|||
![]() Het basis verhaal over omkeuring is me nu duidelijk. Verkoper geeft alleen aan dat het vermogen niet op het kenteken staat, staat nu onbekend. Vind dit apart omdat de verzekering dat ook niet weet op welke basis ze moeten verzekeren... Hij geeft aan dat hij hem als 1800 heeft verzekerd?
|