![]() |
#1
|
||||
|
||||
![]() Ik heb enige tijd gebeld met iemand in Uden die velgen opknapte.. Was niet bij velgendoktor maar een ander bedrijf/hobbyist ! Kan alleen zijn site/telefoon nummer niet vinden. Hij had me allemaal tips enzovoort gegeven en om te ontlakken ook in Uden bij CT !
Kan iemand mij helpen hiermee ? Alvast Bedankt
__________________
WIT ! ![]() |
#2
|
||||
|
||||
![]() Ik weet wel iemand in het plaatsje Zeeland (niet ver van Uden). Dat bedrijf heet Wheelcare. Ik heb daar ook mijn wielen laten doen en zeer tevreden over. Ook heb ik wel eens delen laten ontlakken bij C&T in Uden. Prima bedrijf!
Heb alleen niet meer het nummer van die Velgen man maar misschien kun je ff googlen.. Succes iedergeval! |
#3
|
|||
|
|||
![]() www.wheelcare.nl
![]() inderdaad goed bedrijfje, meermaals daar geweest, elke keer nog een top resultaat gehad..!
__________________
Polo 9N TDI - 145pk / 340Nm by VVT
![]() MK4 TDI (AGR) - 435000km => SOLD!
Passat 3B Variant (AHU) - Chipped by VAGtechniek
![]() |
#4
|
||||
|
||||
![]() Wheelcare doen.. prima tent!
__________________
www.dubclub-online.nl |
#5
|
|||
|
|||
![]() Je hebt ook nog een velgendokter in uden of vlak bij daar moet je niet zijn iniedergeval
|
#6
|
||||
|
||||
![]() Is hij het dan toch ?
Zal even kijken op maps.google.nl want had toen al routebeschrijving en al uitgeprint voor hem ! In iedergeval bedankt !
__________________
WIT ! ![]() |