Volksforum.com

Go Back   Volksforum.com > Nederlands > Techniek en Tuning Watergekoeld > Golf en Jetta MK I
User Name
Password
Home FAQ Register Members List Calendar Today's Posts





Reply
 
Thread Tools Search this Thread
  #1  
Old 24-06-2010, 11:55
papascal papascal is offline
VW Enthousiast
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 148
Default corrado achterbank in een golf 1? en hoe?

hallo ik wil mn corrado leer in een golf1 zetten.
met de stoelen ga ik uitkomen.
Maar om de achterbank te doen zit ik nog met een paar vraagtekens???????
Is er iemand die dit al eens ingebouwd heeft?
en zoja hoe heb je dat dan gedaan?

Alvast bedankt.
Reply With Quote
  #2  
Old 24-06-2010, 14:24
LRR's Avatar
LRR LRR is offline
Getting there...
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 7,569
Default

Dan moet je de zoekfunctie eens proberen want dat is al vaker gevraagd volgens mij.

Heb het zelf ook overwogen, maar het past absoluut niet makkelijk. Heb van horen zeggen dat je het best de achterste zijpanelen van een mk1 cabrio kunt gebruiken, dat vult de gaten aan beide kanten alvast wat op !!
__________________
also known as L(ittle) R(ed) R(ooster)
Reply With Quote
  #3  
Old 24-06-2010, 15:52
VWRickGTI's Avatar
VWRickGTI VWRickGTI is offline
VW Addict
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 662
Default

Bij mij zit het in mijn golf 1 gti. Heb de ruimtes aan de zijkant opgevuld met schuimrubber en dit omkleed met zwart sky. Staat netjes.
Heb achter de bank een plaat mdf moeten maken en ook dit is omkleed. Staat netjes want anders zou de bank doorzakken. Dus met een keer goed gasgeven zou je in de achterbak liggen.
Reply With Quote
  #4  
Old 24-06-2010, 21:13
papascal papascal is offline
VW Enthousiast
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 148
Default

ik heb de zoek functie gebruikt, en als je dat doet zul je net als ik geen bevredigend antwoord krijgen op de vraag die ik stel.

Mischien heb ik mijn vraag wel niet goed geformuleerd, dus om te voorkomen dat ik weer een antwoord krijg van gebruik de zoekfunctie (ik weet dat bestaat en hoe hij werkt) Het staat er wat lulliger als dat ik het bedoel, maar weet ff niet hoe ik het anders moet formuleren.

Maar desondanks toch bedankt voor je reactie.

Aangezien er wel een aantal mensen het gedaan hebben, hoop ik dat de mensen die het wel gedaan hebben mij evt. een antwoord kunnen geven met evt. wat foto's over hoe ze bank hebben vast gezet enzo (boven en onder), en hoe ze de gordels hebben gemonteerd.
Het optische gedeelte kom ik wel uit, maar hoe kan ik de bevestiging onderaan en bovenaan goed stevig krijgen?
Vastlassen of speciale plaatjes maken?
En hoe zet ik het zitvlak goed vast, niet dat ze er alleen voor het uiterlijk opzitten maar dat je er ook fatsoenlijk een kinderzitje op kan zetten, of als de spruiten wat groter zijn ze er normaal op kunnen zitten?

Rick hoe heb je het mdf vast gezet?

Last edited by papascal : 24-06-2010 at 21:17. Reason: add
Reply With Quote
Reply



Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

vB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump




All times are GMT +1. The time now is 23:12.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
All rights reserved, Volksforum