![]() |
#1
|
|||
|
|||
![]() http://www.speurders.nl/overzicht/a...925.html?q=1980
Een Golf1 GLS 1980 met airco het lijkt me dat hij eerder van bouwjaar 1977 is en later op kenteken is gekomen, / 5 deuren en heeft en met airco! wat zeer zeldzaam is ik denk dat dit ook bijna de enigste in Nederland is (op enkele diverse ingevoerde Amerikaanse cabrio's na) (dit was toen een erg dure optie)
__________________
- Polo1 900 1977 - resto next year - Golf 1600 LS AUTOMATIC - 1976 - resto-project. ![]() - Golf 1300 C - 1984 - from GRANDMA daily driven ![]() |
#2
|
|||
|
|||
![]() Dit is wel een hele leuke. En volgens mij goedkoop in de vingers te krijgen.
|
#3
|
||||
|
||||
![]() Grappig ding. Dat goedkoop in de vinger te krijgen was mijn eerste indruk ook al. Toen zag ik zelfs dat er stond dat de auto weg MOET. Ideaal zou ik zeggen.
|
#4
|
||||
|
||||
![]() plaatsing 1-8-12
overgeschreven 9-8-12
__________________
http://fatalm.serial.nl/images/Arwnie/banner1.jpg |
#5
|
||||
|
||||
![]() Deze auto zie ik al 18 jaar staan in rdam. Roestbak eerste klas. Dat zwarte is pas van de laatste maanden.
__________________
Groeten van Jeff Golf 1 cabriolet 2.0 8V www.Golfcabrio.com Alles voor de Golfcabrioot! |
#6
|
||||
|
||||
![]() Snel over de roest heen gekliederd. Ding zal wel niet uitzien in het echt dan. Zonde.
|
#7
|
||||
|
||||
![]() Natuurlijk was ik in de buurt om hem even van heel dichtbij te bekijken. Helaas stond die er niet. Tenzij die nu ergens anders staat.
__________________
Groeten van Jeff Golf 1 cabriolet 2.0 8V www.Golfcabrio.com Alles voor de Golfcabrioot! |